איך להימנע מיצירת תנאים להתפתחות עובש? טיפים והמלצות

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם הופעתו של עובש בדירתם. חשוב להדגיש ולומר כי מעבר לעובדה שהעובש אינט אסתטי כלל, הוא אף מסוכן לבריאות. על כן חשוב שתכירו את כלל הדרכים היעילות ביותר למנוע מהעובש לפגוע בדירתכם ובבריאותכם. ראשית, חשוב להכיר בגורמים המרכזיים אשר מאפשרים את התפתחותו של העובש. אנשים רבים כלל לא מודעים לגורמים אלה ומנסים להתמודד עם העובש של דירתכם ללא הצלחה. הסיבה היא שהתמודדות נקודתית ללא התגברות על הסיבה המרכזית אשר גרמה להופעתו של העובש, תסייע להתמודדות זמנית בלבד אך העובש יחזור במהירות רבה. 

הכירו את הגורמים השכיחים ביותר ליצירת עובש

על כן, בשלב הראשון של ההתמודדות חשוב שתכירו את הסיבות השכיחות ביותר אשר גורמות להופעתו של העובש כך שתדעו למנוע מהן לייצרו מחדש. אחד הגורמים הנפוצים הוא רטיבות חיצונית של הבניין. המים אשר מחלחלים מקירות הבניין אל פנים קירות הדירה שלכם ייצרו עובש עם הזמן. חשוב למנוע זאת על ידי איטום חיצוני של קירות הבניין שיש לעשות כל מספר שנים. איטום זה יאפשר לכם למנוע את התנאים להתפתחות עובש כך שתוכלו למנוע את חזרתו.

כך תמנעו מהעובש לחזור לדירתכם

כמו כן לחות תמידית בפנים החדר אף היא עלולה ליצור לא מעט עובש. במידה ויש בדירתכם גורם לחוץ חשוב לנטרלו ולמנוע ממנו לייצר לחות גבוהה בחלל חדר סגור. רק כך ניתן להצליח להתמודד עם העובש לאורך זמן. אנשים רבים מנסים לקטול את העובש הקיים על ידי חומרים אנטי בקטריאליים אך ללא הבנה כי התמודדות נקודתית תסייע לתקופת זמן מוגבלת בלבד. לכן, חשוב למנוע את התנאים ליצירת עובש ורק לאחר מכן לקטול את העובש הקיים על ידי חומרים אנטי בקטריאליים.
סובלים מעובש בתקרות? הקץ לעובש בע"מ ישמחו לתת לכם שירות!