איך לרדת במשקל? הסוד טמון בכוח הרצון לשנות הרגלים ובאמצעי עזר שיתנו לכם פוש

איך לרדת במשקל

כוח רצון ומוטיבציה – לפני הכול –

איך לרדת במשקל? זוהי שאלת השאלות כי אם הדבר היה כל כך ברור, כולנו היינו מרזים בקלות ונשארים רזים כל חיינו, אלא שעל מנת לרדת במשקל דרושים מספר דברים חשובים: מוטיבציה, התמדה, עקביות, אמצעי עזר, ספורט, מים ותזונה מאוזנת. נשמע מסובך? האמת שלא כל כך, הכי חשוב הוא שתרצו לרדת במשקל, כל השאר יגיע לבד.

כדורי דיאטה – תמריץ חיוני בתהליך

אחת השיטות להורדה במשקל היא באמצעות כדורי דיאטה. מה שקורה הוא שהכדור משפיע על חילוף החומרים, מזרז אותו, מדכא תיאבון ובמקרים רבים מגדיל גם מסת שריר, תלוי בסוג הכדורים ובאיכותם. מה שמוביל אותנו לתשומת לב חשובה שצריך לתת לדבר – אל תרכשו לעולם כדורי הרזיה ממי שאתם לא מכירים רק כי המחיר זול במיוחד. חשוב לרכוש כדורים שיש אישור להשתמש בהם  והם נרכשים ממקור מוסמך ואחראי.

אמצו סלוגן של אורח חיים בריא

יש כדורי הרזיה תרופתיים שיש צורך במרשם עבורם ויש כדורי הרזיה טבעיים ללא צורך במרשם. בשני המצבים חשוב מאוד להבין שלא די לקחת כדורים ולחכות לנס. חשוב שתלמדו לסגור את הפה, חשוב שתסגלו לעצמכם אורח חיים בריא. אם תבלסו כל היום וכל הלילה שוקולדים, במבה, ביסלי, פסטות, ותשתו קולה, שוקו ומיצים למיניהם – תפגמו בתהליך הדיאטה. הכי טוב לא לקרוא לדיאטה בשם זה כי יש משהו מרתיע בהגדרה המחייבת הזאת, לכן כדאי לאמץ יותר את הסלוגן של אורח חיים בריא, ומה הוא אומר? שאתם אוכלים הכול ומכל דבר, רק בטעם ובמידה. כדורי הרזיה יאפשרו לכם לענות על השאלה – איך לרדת במשקל – משום שהם יעילים ולא דורשים יותר מדי מאמץ מלבד הרצון לשנות את הרגלי האוכל שלכם.

תנו למוח לשנות את המנטרה הקלוקלת

השאלה איך לרדת במשקל היא שאלה מורכבת והתשובה מורכבת עוד יותר, אז בגדול – רכשו כדורי דיאטה מתאימים ותנו למוח שלכם לשנות את המנטרה הקבועה של אני אוכל כדי להיות מאושר.  האושר טמון דווקא ביכולת לאכול רק מה שצריך ולסגור את הפה כשהרעב כבר אינו קיים. כדורי הרזיה יסייעו לכם בכך. כל השאר – תלוי בכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

תוספי תזונה

תוספי תזונה – למה הם משמשים?

בעידן של היום אנשים רבים סובלים מחוסרים תזונתיים אשר נובעים משתי סיבות עיקריות. הראשונה היא צריכה של מזונות ומשקאות שפוגעים בספיגה של ויטמינים ומינרלים חיוניים, כמו קפאין וגלוטן. הסיבה השנייה קשורה באי צריכה מספקת של מזונות עתירים בערכים תזונתיים שמועילים

קרא עוד »
מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים – כיצד בוחרים מדרסים בצורה נכונה

חיילים בכל היחידות והתפקידים נדרשים לנעול נעליים צבאיות, נעליים שמותאמות לשירות בשטח, אלא אם יש להם פטור מיוחד אשר מאפשר להם לנעול נעליי ספורט. עבור חיילים רבים הנעליים ואופי השירות, בוודאי אם הם עושים תפקיד קרבי, גורם להם להתמודד עם

קרא עוד »
עושים כושר בבית

עושים כושר בבית – 3 אביזרים שהם פשוט MUST

אימוני כושר באמצעות חגורות כושר תופס תאוצה רבה, לאור נוחותם של האימונים מצד אחד והתוצאות המצוינות מצד שני. לקוחות רכשו סוגים שונים של גומיות התנגדות באתר fitbander כדי ליהנות מאימונים בכל מקום ובכל זמן. בבית, בחדר הכושר, בפארק, בפיקניק ועוד.

קרא עוד »