איך לרדת במשקל

אחת הבעיות הקשות של האנושות המודרנית היא בעיית עודף משקל . במדינות המערב יש אנשים רבים עם עודף משקל.  בעוד חצי העולם סובל מרעב חצי מהעולם השני סובל מעודף משקל יש סיבות שונות לכך שרבים מהאוכלוסייה סובלים מעודף משקל אחת הסיבות היא התופעה שמזון בריא הוא יקר יותר.

מזון זול ומשמין

 היום אנשים שאין להם משאבים רבים כדי לקנות מזון נאלצים לקנות מזון פשוט שהוא גם משמין יותר . בחברה המערבית המודרנית נוצר מצב אבסורדי שבוא מזון זול הוא המזון המשמין פחמימות פשוטות לא מזינות הן המוצרים הזולים ביותר שקיימים היום ולכן אנשים אשר אין להם תקציב גבוה לקנות מזון בריא נאלצים לקנות מזון פשוט שהוא בדרך כלל עשיר בסוכר ופחמימות. בניגוד לתקופות קדומות יותר היום האנשים העניים עם האנשים השמנים יותר ואילו אנשים אמידים יותר מרזים יותר כי יש להם אפשרות לקנות מזון בריא יותר ומשמין פחות.

דרכים שונות לרדת במשקל

אנשים רבים שואלים את עצמם איך לרדת במשקל אם תחפשו תשובה לשאלה הזאת תמצאו המון תשובות כמו להרבה שאלות שאין להם תשובה אחת ודאית העניין הוא שאין דרך אחת טובה לרדת במשקל יש דרכים רבות לרדת במשקל. בכל דרך המתאימה לאדם אחד לא מתאימה לאדם אחר לכן אנשים לפעמים במשך שנים מחפשים את הדרך המתאימה להם והנכונה להם בכדי להוריד במשקל. בעיה נוספת היא שלפעמים כדורים או תוספים או דרך מסוימת לרדת במשקל עוזרת בתקופה מסוימת ואחר כך כבר לא עוזרת להוריד במשקל

משקל גבוה להוריד

לאנשים שיש להם משקל גבוה להוריד צריכים פיתרון לטווח ארוך לא רק דרך זריזה וקצרה להוריד משקל קטן.  כך שפתרון להורדת כמה קילוגרם עודף הוא אחר מאשר מי שצריך להוריד גבוה יותר. יש אנשים אשר הולכים לדיאטניות וזה נותן להם מוטיבציה ותפריט יש אנשים שלא חשים בנוח ללכת לדיאטנית ומעדיפים לעשות את תהליך ההרזיה לבד בעצמם יש אנשים שאין להם זמן ללכת כל שבוע לדיאטנית למפגש עם הדיאטנית לא נותן להם מוטיבציה אלא רק מדכא אותם ולכן הם מעדיפים לחפש תוספים כדורים שיסייעו להם לעשות דיאטה לבד. אנשים מתייעצים עם חברים ובני משפחה כדי לקבל רעיונות שיכולים לסייע כדי לרדת במשקל, גם באינטרנט שיש מידע רב לגבי כדורים ותוספים שיכולים לסייע לכם לרדת במשקל.