הסרת קעקועים ללא ניתוח באמצעות טכנולוגיה חדשנית

הסרת קעקועים ללא ניתוח

אם אתם מעוניינים להבטיח טיפול הסרת קעקועים ללא הזדקקות לניתוח עור, ניתן כיום לעשות זאת באמצעות טכנולוגיה רפואית חדשנית ומדהימה. בשונה מלא מעט טכנולוגיות רפואיות, אף אחד לא ישלח אתכם לעבוד לבד, ולהתמודד בגפכם עם מינונים של איזושהי תרופה או פיתוח מדעי. הטיפול נעשה במכון הסרת קעקועים על ידי עובד שלוקח עליו ועל ההנהלה את האחריות להצלחתו. הכירו טיפול הסרת קעקועים מבוסס לייזר של Fotona qx man.

הסרת קעקועים בלייזר – כך זה עובד

באמצעות קרן הלייזר הקעקוע נמחק באופן מוחלט. הדבר מתאפשר הודות לשימוש באורכי גל שונים עבור כל צבע בקעקוע. לכן, המטופל נדרש לבוא לשיחה עם המזכירות ועם המטפל המומחה לפני קבלת ההחלטה וביצוע התשלום, על מנת שהמטפל יידע אלו קרניים בדיוק יש לטעון במכשיר, עם אלו אורכי גל. כשאתם מגיעים למכון לטיפול שנקבע לכם, ב- 40 דקות הראשונות תידרשו למרוח חומר מאלחש אשר הופך את הטיפול לכואב פחות, ובמקרים לא מעטים – ללא הגעה לסף כאב כלל.

ביצוע טיפולים חוזרים

ביצוע טיפולים חוזרים אינו דפקט שלכם, אלא חלק משיטה זו. כעיקרון, 3 מפגשים הם המינימום להסרת רוב הקעקועים אך ייתכן כי תצטרכו להישאר עוד ולקבוע 7-15 מפגשים לפחות. בהשוואה לטכנולוגיות רפואיות אחרות בתחום הסרת קעקועים זה נחשב למהיר ביותר, וגם ולמדויק ביותר בעת זו.

התמודדות עם כל סוגי הקעקועים בכל מקום בגוף

ניתן לתפעל קעקוע קטן כגדול, צבעוני כחד או מעט גוני. באמצעות טכנולוגיה רפואית מבוססת לייזר של Fotona qx max ניתן להסיר את כל סוגי הקעקועים ביעילות ובקלות. ניתן לטפל בקעקוע שתופס חלק קטן מאיבר מסוים בגוף או בקעקוע שמכסה רגליים וידיים שלמות. לא כל תוצאת טיפול אחידה – אך בדרך כלל כעבור 3 מפגשים מרגישים שיפור וכעבור 7-15 מפגשים העור שוב חלק, צח וטהור ללא קעקועי העבר.

לא נדרשת הרדמה או פרוצדורה ניתוחית

הטיפול מתבצע על בסיס חומר מאלחש עבור רוב המתעניינים. במקרים מסוימים נדרשת הרדמה להחלשת סף הכאב הפורמלי של הטיפול. כאשר אין ניתוח, הסרת קעקועים מתבצעת על בסיס קרינת לייזר עם אורכי גל שונים, והמטופל יוצא כמו חדש וללא כאבים.

ללא תופעות לוואי

הלייזר של Fotona qx max הנו בטוח לשימוש, אינו יוצר תופעות לוואי ומספק בדיוק את מה שצריך: את הסרת הקעקוע. באמצעות הלייזר של Fotona qx max נהנה הלקוח מעור צח ונקי לא כל זכר להימצאות קעקועים עליו. תוצאת הטיפול הנה קבועה ולא זמנית. מדובר במחיקה הרמטית של הקעקוע.

מחירים נגישים

ניתן לשלם מחירים נגישים בהשוואה לכל טיפול אחר של הסרת קעקועים, ודאי כאשר מדובר בטיפול כירורגי, שנדרשים בו משאבי תפעול לא זולים כלל. טכנולוגיה זו של הסרת קעקועים חוסכת לכם גם בכסף מזומן ומאפשרת לכם להגיע להסרה מלאה של קעקועים בקלות רבה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

נעלי אדידס

נעלי אדידס – לא רק לספורט

נעלי אדידס אשר החלו את דרכן כנעלי ספורט, הפכו מהר מאד לנעלים אשר נועלים לאורך כל היום לאור הנוחות הרבה שלהן. תכונות מובילות של נעלי אדידס הבד ממנו עשויות הנעליים הוא בד נושם אשר נצמד לכף הרגל אך מפחית את

קרא עוד »
שק איגרוף

שק איגרוף – כיצד לבחור שק מתאים לבית/למכון?

ענף האגרוף הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם. מדובר בענף ספורטיבי שמצד אחד מלמד אותך הגנה עצמית ומצד שני מקנה לך ערכים של תזונה נכונה, משמעת עצמית, סבלנות וכן משפר משמעותית את הגוף על ידי בניית כוח, זריזות, סיבולת,

קרא עוד »

הזמנת בגדי ספורט באינטרנט – איך עושים את זה נכון?

בעשורים האחרונים רבים כבר הבינו כי הדרך להוזיל עלויות של ביגוד ושאר מוצרים, כמו גם הדרך לחסוך זמן ומשאבים – נעשית באמצעות רכישה און ליין. חנויות אינטרנטיות לציוד ספורט ולביגוד, כמו גם שאר אתרי אינטרנט וחנויות מקוונות דוגמת חברת רייבן

קרא עוד »