מה הסוד של פורמולת הרזייה?

פורמולת הרזייה
פורמולת הרזייה

אנשים בעלי עודף משקל נתפסים במקרים רבים שלא ממש בצדק כמי שאחראים ואשמים במצב שאליו הגיעו. חוסר שליטה עצמית, גרגרנות, שעמום, אופי חלש ושאר תכונות לא מחמיאות נקשרות במצבם של אנשים עם עודף משקל. כך, כפועל יוצא אנשים עם עודף משקל נוטים לחוש אשמה על מצבם מה שיוצר תהליך מעגלי ובלתי נגמר של אכילה רגשית, אשמה ושוב אכילה. במעגל הזה חווה האדם בעל המשקל העודף שלל תופעות שליליות כמו בדידות, ניכור וקושי עצום לקחת אחריות ולחולל שינוי.

השמנה כתופעה חובקת עולם

השמנה היא תופעה חובקת עולם ויש לה סיבות רבות. החל מגנטיקה, המשך בגנון חיים וכלה במצבים רפואיים שונים. אם עד לא מזמן תלינו את הסיבות להשמנה בהרגלי החיים של האדם עצמו הרי שכיום ידוע שיש מצבים שונים שבהם גופנו יגיע למצב של השמנה גם אם נשמור על שגרת דיאטה. כך למשל, כיום ידוע שהבעיה המשמעותית בירידה במשקל היא הסוכר, או במלים אחרות הפחמימות.

מה זה בעצם פחמימות?

פירות, קטניות ובצקים- כולם מכילים כמות כזו או אחרת של סוכר או בשמו השני- פחמימות. אם נהיה מודעים לכך ונצרוך כמויות מדודות נביא במהירות לירידה במשקל. זה גם יצמצם את החשק לנשנש ולאכול ממתקים לרוב. פורמולת הרזייה טובה היא אם כן כזו שנותנת מענה גם לנושא של רעב וגם לנושא של הדחף למתוק.

הדחף למתוקים הוא אחד האתגרים המשמעותיים בכל דיאטה. מדובר בכדור שלג, ככל שהגוף צורך יותר פחמימות וסוכר כך הוא שואף אליהם יותר. לכן, אם נפחית את כמויות הסוכר נגלה שגם הדחף למתוק הולך ויורד.

מה מיוחד בפורמולה הזו?

פורמולת הרזייה שנותנת מענה מושלם לכל האתגרים של הדאיטה פותחה על ידי מומחים ששילבו בין שני צמחי מרפא בעלי סגולות ייחודיות: ג’מנמה וגוארנה. השילוב בין שני הצמחים הללו מייצר שריפה מהירה של שומן, מווסת את רמות הסוכר בדם ומצמצם את תחושת הרעב על ידי הגברת תחושת השובע. כבר מהשלב הזה ניתן להבין עד כמה יעיל השימוש באותה פורמולת הרזייה. היא גם מדכאת את תחושת הרעב, גם מסייעת לאבד שומנים וגם מפחיתה את הדחף למתוקים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

טיפול תרופתי לאבנים בכליות

טיפול תרופתי לאבנים בכליות

אבנים בכליות נוצרות כשהשתן מרוכז מדי. מה שמוביל להתגבשות גבישים בכליות המורכבים ממלחים ומינרלים. רוב אבני הכליה קטנות ונפלטות באופן עצמוני דרך דרכי השתן. אך, כשהאבן גדולה יחסית, היא יכולה לחסום את השופכן והכליה ולגרום לכאב חד וחזק שמורגש במותן,

קרא עוד »
להתאמן בטאי צ'י לבד

איך להתחיל להתאמן בטאי צ’י לבד

כל אחד מאיתנו היה שמח אם היה לו רגע אחד של פנאי, בו הוא יכול להתנתק מהכל, לתת לגוף שלו להירגע מתלאות היום, מהלחצים והמתחים שאופפים אותו, להתחבר אל עצמו וליהנות מזרימת אנרגיה בצורה נכונה. יש מי שבוחר להשתמש ברגע

קרא עוד »
אינפקציה בחורים באוזניים

מה עושים במקרה של אינפקציה בחורים באוזניים?

חורים באוזניים הם לא משחק ילדים. אמנם הורים רבים בוחרים לנקב את האוזן של התינוק בגיל צעיר מאוד, וילדים רבים כבר עונדים לאזניהם עגילים, הקליקו למידע נוסף. אבל יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מכך שמדובר על עסק רציני שצריך

קרא עוד »