מה יש בה – פורמולת הרזייה כפתרון לעודף המשקל

פורמולת הרזייה

המילה הרזייה מעבירה אתכם על דעתכם? חוששים מלחשוב על המשקל הביתי? כל פגישה עם עוגה נגמרת ברגשות אשם? הגעם למקום הנכון. לא מעט אנשים מתחבטים ונדרשים בכל יום להילחם במשקל העודף. בין אם בעוגה שמביאה החברה מהמשרד ובין אם בארוחה המשפחתית ביום שישי. העולם מלא בשפע וכל טוב, ואנחנו נדרשים לעמוד במגוון פיתויים כדי לשמור על הגזרה. אם שמירה על המשקל היא מזימה מורכבת, קל וחומר מי שלוקה בעודף משקל ומעוניין לחולל שינוי מתמודד עם לא פחות ממשימת ענקים.

זה לא חלום

אז מה תגידו אם נספר לכם שיש פורמולה ייחודית, עוצמתית ואיכותית ביותר שמתבססת על צמחי מרפא טבעיים ויכולה לסייע לכם בתהליך ההרזיה? נשמע חלום? ובכן, פורמולת הרזייה שפותחה באחרונה מביאה עמה יתרונות לא מבוטלים לכל מי שלוקה בעודף משקל ומעוניין להיכנס לשגרה חדשה בריאה וטובה יותר. הפורמולה הייחודית מבוססת על שני צמחי מרפא חזקים במיוחד: צמח הגוארנה ותמצית הג’מנמה. שני הצמחים הללו ממלאים פקיד חשוב ביותר בשיפור היכולות הטבעיות של גופנו.

סוכרים, פחמימות ומה שביניהם

אחת הסיבות המרכזיות להשמנת יתר היא סוכרים. ניגוד למה שחשבנו בעבר, עודף קלוריות ושומנים אינם גורם להשמנה אלא דווקא הסוכרים שנמצאים בפחמימות וכמובן בממתקים. סוכר הוא בעל אפקט ממכר, זה אומר שככל שאנחנו אוכלים יותר פחמימות כך עולה הצורך לאכול עוד ועוד מהן, כלומר סוכרים ולמעשה זהו מעגל בלתי נגמר שבו אנחנו מביאים את הגוף לרמות גבוהות של סוכר שאליהן הוא מעוניין לשאוף שוב ושוב.

פורמולת ההרזייה מאזנת את רמות הסוכר בדם וכך היא מסייעת להתגבר על מעגל האימה של הסוכר. זה אומר שעם הזמן תתחילו להרגיש ירידה בדחף למתוקים ולפחמימות, מה שיוביל לירידה במשקל וגם לשינוי בהרגלי האכילה שלכם שכידוע הם דבר נרכש. באותו הקשר, הפורמולה הייחודית מגבירה את תחושת השובע ובכך מסייעת לשחזר את מנגנוני הרעב והשובע שנשחקים לאיטם במהלך החיים.

ספורט רבותי ספורט

כל דיאטה מחייבת מעורבות של פעילות גופנית אירובית. זה מחזק את השרירים, מזרז את חילוף החומרים ושורף שומנים. פורמולה הרזייה מסייעת בתהליך שריפת השומנים ומאיצה אותו, מה שמביא לירידה מהירה יותר במשקל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

פסלים חיים

פסלים חיים – משטר אימונים לא קל

כל מי שיצא לו לבקר בערים הכי תיירותיות באירופה מכיר את אותם פסלים חיים: אנשים שמתלבשים בצורה מיוחדת, עומדים ברחוב ולא זזים. האם עצרתם פעם לחשוב על משטר האימונים שצריכים לעבור אנשי מקצוע כאלה? לכאורה זה אולי נראה דבר פשוט,

קרא עוד »
טיפול מגע

במה שונה טיפול מגע מטיפול פסיכולוגי רגיל

האנושות היום הפכה להיות מודעת הרבה יותר מאשר בעבר. אם עד לפני שנים לא רבות  נמנעו אנשים מלגשת לטיפול פסיכולוגי או רגשי בגלל שכל מי שאכן עשה זאת מיד תויג כאדם בעייתי, הרי שהיום אנחנו עדים לכך כי בשיח החופשי

קרא עוד »
אבנים בכליות

פרוביוטיקה – מחזירים את האיזון לגוף

המושג ‘פרוביוטיקה’ מתייחס אל הדרך להכניס אל הגוף חיידקים ידידותיים שמטרתם לתמוך (בדרך כלל) בכול מערכות הגוף. פעולה כזאת נועדה בעיקר לספק פעילות נכונה של מערכת העיכול. כיום משתמשים בפרוביוטיקה מגוון רחב של אנשים בגילים שונים ובמצבים בריאותיים שונים, משום

קרא עוד »