מה צריך לדעת על שיעורי יוגה?

שיעורי יוגה ברחובות

אחד מהתחומים, שהפך להיות נפוץ מאד בשנים האחרונות, היא היוגה.  היוגה מרגיעה את הגוף, והן את הנפש, ולכן היא נתפסת בעיני רבים ורבות, המתרגלים אותה באופן יום יומי, כממש פלא.

במאמר זה נברר על שיעורי יוגה ברחובות, שכן תחילה נלמד מהי יוגה? ומה צריך לדעת לפני שיעורי היוגה, ועוד מידע חשוב, שעליכם לדעת לפני שאתם מעוניינים לקחת  שיעורי יוגה.

מהי יוגה? 

המילה יוגה הינה מילה בשפה זרה בשם הסנסקריט, שכוונתה היא לאיחוד של הגוף והנפש. האנשים כיום שמתרגלים יוגה אינם מתרגלים מהות הנפש, אלא מתייחסים אל הגוף, ומבצעים יוגה, באמצעות תנוחות שונות המרגיעות את הגוף.  

מהי ?OM 

אום היא מנטרה שנהוג להתחיל איתה שיעורי יוגה או לסיים איתה שיעורי יוגה. 

כמה פעמים בשבוע יש להתאמן ביוגה? 

כל שיעור ביוגה נמשך שעה וחצי, וגם אדם המגיע באופן קבוע פעם בשבוע ירגיש מייד את היתרונות שביוגה, שהגוף שלו, בעיקר, יהיה גמיש. 

חשוב להבין כי על מנת ליצור סדרת אימונים חשוב להקפיד להתאמן גם בבית, על מנת שיתרונות הטיפול יבואו לידי ביטוי בצורה נאותה.

מה צריך להביא לשיעור יוגה? 

יש להביא לשיעור יוגה בגדים נוחים וסקרנות רבה, שכן המזרונים מסופקים על ידי המורה, אך ישנם כאלו שיעדיפו לרכוש מזרון אישי.

הוראות מיוחדות לפני ואחרי אימון 

חשוב לדעת כי לפני אימון לא מומלץ לאכול שעה או שעתיים, משום שבמסגרת האימון קיימים טלטולי גוף, והם עלולים לגרום לאי נוחות יחד עם זאת מומלץ לאכול מעט לפני האימון. 

לאחר האימון, מומלץ  לא להתקלח, אלא רק שעה לאחר האימון, שהסיבה לכך לאפשר לגוף  להירגע מהאימון. 

שיעורי היוגה תורמים הן לגוף  והן לנפש. 

קראו עוד על: פילאטיס ברחובות

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

כמה עולה השתלת שיער

כמה עולה השתלת שיער

השתלת שיער מהווה את הפתרון האידיאלי עבור כל מי שסובל מהתקרחות. אומנם ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של שמפו, משחות, תרופות ותכשירים שונים, אך הפתרון היעיל ביותר הינו השתלת זקיקים. כמובן שניתן היום למצוא בשוק מספר שיטות

קרא עוד »
טיפול בפטריות בציפורניים

טיפול בפטריות בציפורניים

טיפולים בזיהומים פטרייתיים בציפורניים, יכולים להיות קשים. שוחחו עם פודיאטור מומחה או הרופא שלכם אם אסטרטגיות טיפול עצמי ומוצרים ללא מרשם לא עזרו לריפוי. הטיפול תלוי בחומרת מצבכם ובסוג הפטרייה הגורמת לו. טיפול בפטריות בציפורניים פטרת ציפורניים משפיעה על מיליוני

קרא עוד »
תיקון הליכונים ברחובות

האם אפשר לבצע החלפת רצועה להליכון לבד?

לא משנה אם אתם רצים או הולכים, אתם זקוקים לו, למכשיר, חי נושם ורץ. כשצריך לקרוא לטכנאי של VTT שיתקן את המכשיר, שגרת האימונים שלכם נפגעת ואפילו אם זה רק לכמה ימים זה לא נעים ולא כדאי.  כפי שתוכלו לראות

קרא עוד »