ספות כושר – כך תבחרו ספת כושר נוחה לאימונים בבית

משקולות יד

ספת כושר לאימון ביתי יכולה לתת לכם מיני חדר כושר פרטי בבית שלכם והכל במכשיר אחד. אנחנו לא סתם אומרים את זה כשלספות כושר מסוימות יש אפשרויות רבות לאימונים, ניתנות לשילוב עם אימוני משקולות ונותנות לכם זמן רב להתאמן והכל מהבית שלכם. 

אם אתם מחפשים ספת כושר אליכם הביתה, כדאי שתדעו איזו לבחור

משתנה בהתאם לאימון

ספת כושר שתוכלו לעשות איתה מספר אימונים צריכה לדעת כיצד לשנות עצמה בהתאם לאימון אותו אתם רוצים לעשות. כשאתם מחפשים את ספת הכושר המושלמת לכם, חפשו את הספה שיכולה להשתנות ממצב ישיבה לשכיבה ולהיפך. 

כמה משקל היא נושאת

בין אם אתם אנשים גדולים או אנשים קטנים, אם אתם רוצים לשלב באימונים שלכם משקולות יד, עליכם להיות בטוחים שספת הכושר שלכם תוכל לשאת גם אתכם וגם את המשקולות איתם אתם מתאמנים. 

מצבי ישיבה

לא די בכך שהספה תוכל להתכוונן לישיבה או לשכיבה, אתם רוצים את הספה שיכולה לשנות את זווית ההישענות עליה. כך תוכלו עוד יותר להרחיב את מגוון האימונים ולשפר שרירים שונים בגופכם לפי מה שזווית הישיבה דורשת. 

יעיל ונוח

כמובן שאתם רוצים להתאמן ברצינות ולכן אתם מחפשים את ספת הכושר שלכם. אך אין זה אומר שספת הכושר שלכם צריכה לתפוס מקום בבית בכל שעות היום. אם אתם מחפשים ספת כושר שתתאים לשעות מסוימות בלבד, חפשו את זו שיכולה להתקפל ולהיכנס אל ארון האחסון. הדבר יחסוך לכם המון בלאגן וכאב ראש עם רהיט שעומד באמצע הסלון.

לסיכום,

אתם יודעים בדיוק אילו אימונים אתם רוצים לעשות ואילו אזורים בגוף אתם רוצים לחזק אך החוכמה היא לעשות זאת עם המכשירים הנכונים, שעוזרים לגוף בזמן אימון ולא מפריעים לו כאשר לא מתקיים כל אימון.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

כמה עולה השתלת שיער

כמה עולה השתלת שיער

השתלת שיער מהווה את הפתרון האידיאלי עבור כל מי שסובל מהתקרחות. אומנם ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של שמפו, משחות, תרופות ותכשירים שונים, אך הפתרון היעיל ביותר הינו השתלת זקיקים. כמובן שניתן היום למצוא בשוק מספר שיטות

קרא עוד »
טיפול בפטריות בציפורניים

טיפול בפטריות בציפורניים

טיפולים בזיהומים פטרייתיים בציפורניים, יכולים להיות קשים. שוחחו עם פודיאטור מומחה או הרופא שלכם אם אסטרטגיות טיפול עצמי ומוצרים ללא מרשם לא עזרו לריפוי. הטיפול תלוי בחומרת מצבכם ובסוג הפטרייה הגורמת לו. טיפול בפטריות בציפורניים פטרת ציפורניים משפיעה על מיליוני

קרא עוד »
תיקון הליכונים ברחובות

האם אפשר לבצע החלפת רצועה להליכון לבד?

לא משנה אם אתם רצים או הולכים, אתם זקוקים לו, למכשיר, חי נושם ורץ. כשצריך לקרוא לטכנאי של VTT שיתקן את המכשיר, שגרת האימונים שלכם נפגעת ואפילו אם זה רק לכמה ימים זה לא נעים ולא כדאי.  כפי שתוכלו לראות

קרא עוד »