ספות כושר – כך תבחרו ספת כושר נוחה לאימונים בבית

משקולות יד

ספת כושר לאימון ביתי יכולה לתת לכם מיני חדר כושר פרטי בבית שלכם והכל במכשיר אחד. אנחנו לא סתם אומרים את זה כשלספות כושר מסוימות יש אפשרויות רבות לאימונים, ניתנות לשילוב עם אימוני משקולות ונותנות לכם זמן רב להתאמן והכל מהבית שלכם. 

אם אתם מחפשים ספת כושר אליכם הביתה, כדאי שתדעו איזו לבחור

משתנה בהתאם לאימון

ספת כושר שתוכלו לעשות איתה מספר אימונים צריכה לדעת כיצד לשנות עצמה בהתאם לאימון אותו אתם רוצים לעשות. כשאתם מחפשים את ספת הכושר המושלמת לכם, חפשו את הספה שיכולה להשתנות ממצב ישיבה לשכיבה ולהיפך. 

כמה משקל היא נושאת

בין אם אתם אנשים גדולים או אנשים קטנים, אם אתם רוצים לשלב באימונים שלכם משקולות יד, עליכם להיות בטוחים שספת הכושר שלכם תוכל לשאת גם אתכם וגם את המשקולות איתם אתם מתאמנים. 

מצבי ישיבה

לא די בכך שהספה תוכל להתכוונן לישיבה או לשכיבה, אתם רוצים את הספה שיכולה לשנות את זווית ההישענות עליה. כך תוכלו עוד יותר להרחיב את מגוון האימונים ולשפר שרירים שונים בגופכם לפי מה שזווית הישיבה דורשת. 

יעיל ונוח

כמובן שאתם רוצים להתאמן ברצינות ולכן אתם מחפשים את ספת הכושר שלכם. אך אין זה אומר שספת הכושר שלכם צריכה לתפוס מקום בבית בכל שעות היום. אם אתם מחפשים ספת כושר שתתאים לשעות מסוימות בלבד, חפשו את זו שיכולה להתקפל ולהיכנס אל ארון האחסון. הדבר יחסוך לכם המון בלאגן וכאב ראש עם רהיט שעומד באמצע הסלון.

לסיכום,

אתם יודעים בדיוק אילו אימונים אתם רוצים לעשות ואילו אזורים בגוף אתם רוצים לחזק אך החוכמה היא לעשות זאת עם המכשירים הנכונים, שעוזרים לגוף בזמן אימון ולא מפריעים לו כאשר לא מתקיים כל אימון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

טיפול רגשי CBT?

מה צריך לדעת על טיפול רגשי CBT?

בעידן הנוכחי יש אינספור שיטות ודרכים שמתפתחים עדיין. אלו מציעים פתרונות למצבים שונים וחותרים להוביל כל אחד מאתנו אל האושר ואל ההצלחה שלו. אחת השיטות הפופולאריות ששמן נישא ברבים הינו טיפול רגשי CBT עם מעיין ביטון. וכדאי להבין מהי השיטה

קרא עוד »
האם הפרעת קשב וריכוז זה באמת בעייתי?

האם הפרעת קשב וריכוז זה באמת בעייתי?

לא מעט ילדים ואף אנשים בוגרים סובלים מהפרעת קשב וריכוז. בגין הפרעה זו, הם מתקשים להתרכז במשימות שיש להם, נוטים להתפזר ולא פעם, חווים תסכול, מצוקה ואף התפרצויות זעם. כיום, ישנם אבחונים שבכוחם לאבחן הפרעות קשב וריכוז כבר מגיל 5.

קרא עוד »
הומאוטריט מוצרים טבעיים

ישר מאמא טבע: סגולות הטבע בשירות האדם

נכון, במקרים רבים המין האנושי פוגע בטבע ובמשאבים הרבים הקיימים מסביבו וזה בהחלט דבר מה פסול. עם זאת, ישנם הרבה מקרים בהם דווקא האדם מנצל את משאבי הטבע וסגולותיו בצורה חכמה ושאינה פוגעת בו ואלו בהחלט דברים שכדאי ללמוד מהם.

קרא עוד »