פעילות ODT למשפחות – למי זה מתאים?

family-of-four-walking-at-the-street-2253879

לפני שאתם פונים לבדוק האם גם אתם מסוג המשפחות שתתאים להם פעילות ODT, בואו נערוך היכרות קצרה עם המושג: פירוש המושג ODT הוא Out Door Training, ומשמעותו הוא פעילות שנערכת מחוץ לבית, בדרך כלל בקרבה לטבע כמו – חוף ים, יער, חורשה או שדה פתוח, ובפעילות כזו, בשונה מפעילויות שנערכות בתוככי מבנים, מתמודדים המשתתפים עם משימות ואתגרים שאינם חווים בדרך כלל בחיי היומיום, ושמצריכות מהם פיתוח יכולות וכישורים חדשים. 

הפעילויות והאתגרים השונים מתאפיינים בחוויה חושית, רגשית ומחשבתית, שמאתגרת חלקים ‘רדומים’ בתוכנו ומעודדת אותנו להתנסות בכישורים ויכולות חדשות.

במילים אחרות, כל משפחה תיתרם מפעילות כזו. ובכל זאת – אילו מטרות יכולה לשרת פעילות ODT טובה?

באתר זה תוכלו להתרשם בצורה מעמיקה יותר אודות פעילות ODT.

משפחות שרוצות זמן גיבוש

אם הילדים כבר גדולים – כל אחד נמצא במקום אחר וכבר הרבה זמן לא חוויתם זמן משפחתי יחד, או אם אתם רוצים לחבר לזמן של כיף את כל המשפחה המורחבת – פעילות ODT היא התשובה בשבילכם.

בפעילויות בחיק הטבע, משימות טיפוס, מחשבה, ואתגרים הדורשים מיומנויות שונות יעניקו לכם כמשפחה זמן של הרבה גיבוש, תוך כדי משימות שדורשות תיאום ושיתוף פעולה, והכל באווירה טובה ומהנה.

יום הולדת מקורי לבן משפחה

אם אחד הילדים חוגג יום הולדת ובא לכם להפתיע במסיבה שווה במיוחד – פעילות  ODT היא הפתרון המושלם! עודדו את בני המשפחה לצאת אל מחוץ לגבולות הבית המוכר וצאו להרפתקה – שתשאיר לכם זיכרונות כיפיים ונעימים מיום הולדת בלתי נשכח. מבטיחים שילד יום ההולדת ייהנה לא פחות.

מסיבת גיוס, שחרור, או יציאה לטיול

הבן עומד להתגייס? הבת משתחררת משירות? הבן הגדול יוצא לחודשיים בדרום אמריקה? פרגנו להם ביום כיף שיזכיר להם כמה חשוב לזכור את המשפחה גם בטיול הגדול, וכמה טוב שיש משפחה אוהבת – גם בזמן השירות.

פעילות ה- ODT ידועה בסגולותיה לפתיחת לבבות, העלאת רגשות ויצירת קרבה וחיבור מחודש בין כל בני המשפחה. יום הפעילות ייזכר כחוויה מחברת ואוהבת שתשאיר את המשפחה האוהבת בליבם של הילדים גם כאשר הם יהיו רחוקים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

אוסטאופתיה

אוסטאופתיה

אוסטאופתיה הינה גישה הדוגלת בהתייחסות לאדם כאל שלם אחד. כלומר, במקום לטפל במקום מסוים בגוף, האוסטאופתיה מתייחסת לכל הגוף השלם, היות ואזור אחד משפיע על האזור האחר. למעשה, מדובר על שיטת טיפול שנוסדה אי שם בשנת 1874 ע”י הרופא אנדרו

קרא עוד »
הסתבכויות שעלול לגרום דורבן ברגל

הסתבכויות שעלול לגרום דורבן ברגל

דורבן ברגל זו תופעה בה מתפתחת דלקת בתחתית כף הרגל. התופעה לכשעצמה מציקה כיוון שהיא כרוכה בכאבים משמעותיים. כמו כן אנשים שסובלים מדורבן מוצאים את עצמם מוגבלים במידת מה, ולא יכולים לבצע פעולות שונות כפי שהם רגילים בשגרת החיים שלהם.

קרא עוד »
ספירולינה

ספירולינה קפואה מחיר ושימושים

אצת הספירולינה התגלתה לאדם לפני יותר מעשור ומאז היא משמשת תוסף תזונה שיש בו ערכים נהדרים! ספירולינה היא אצה שהתגלתה על ידי אסטרונאוטים לפני  שלושים שנה, וכעת היא נפוצה לרכישה בחנויות טבע ובפארמים השונים, הקליקו לפרטים. ספירולינה היא אצה כחולה

קרא עוד »