5 דברים שיש לבדוק כשקונים אופניים לילדים

אופנים וילדים הם שילוב מעולה. ילדים מחפשים להוציא אנרגיות ולטייל בפארקים. אופניים מתבררים ככלי יעיל מאוד עבורם. אבל כדי שתהיו בטוחים שהענקתם לילד שלכם כלי בטיחותי, נוח ומהנה חשוב לקנות את האופניים בשימת לב מרובה. בואו וקראו על חמשת הדברים שצריך לבדוק כאשר קונים אופניים לילדים.

מה בודקים בעת קניית אופניים לילדים?

  1. מה הוא רוצה – הרצון של הילד הוא אמנם לא המדד המרכזי. כי הוא יכול לרצות דברים שלא טובים עבורו. אך באופן כללי חשוב להתייחס לרצון שלו. כי רק אם הוא יאהב את האופניים שלו הוא ירכב בהם. לכן כדאי לשמוע מהם רצונותיו ומהן הציפיות שלו מהאופניים.
  2. גודל ומידה – אופני ילדים מוגדרים במידות לפי הגודל. חשוב מאוד להתאים את האופניים לגובה הילד. המידה תיקבע על ידי איש המכירות שמכיר את הנישה המדוברת. כמובן שהתהליך יכלול ישיבה על אופניים והתנסות של הילד. המטרה הינה להבטיח כי הילד יחוש ביטחון בעת הישיבה על האופניים שלו.
  3. איכות המוצר – אופניים הם מוצר שיש חשיבות עליונה לאיכות שלהם. כי השימוש שלהם כרוך בחיכוך והתמודדות בשטח. במידה והאופניים לא יהיו איכותיים מספיק הם לא יחזיקו מעמד ולא יוכלו למלא את התפקידים שלהם כיאות.
  4. המראה והצבעים – יש דגמים שונים וצבעים של אופנים. כדאי לבחור זוג אופניים במראה אהוב עליכם ועל הילד. אך יחד עם זאת להימנע מזוג אופניים במראה מידי שגרתי. כי קשה יהיה לזהות אותם בין זוגות האופניים של החברים.
  5. חברה ומותג – כל אופניים יצטרכו טיפול ואחזקה במהלך השנים. ניפוח והחלפה, כיוונון ועוד. חשוב לבחור מוצר מבית טוב. כזה שקל יהיה למצוא חלקי חילוף עבורם.