נעלי אדידס – לא רק לספורט

נעלי אדידס אשר החלו את דרכן כנעלי ספורט, הפכו מהר מאד לנעלים אשר נועלים לאורך כל היום לאור הנוחות הרבה שלהן.

תכונות מובילות של נעלי אדידס

הבד ממנו עשויות הנעליים הוא בד נושם אשר נצמד לכף הרגל אך מפחית את רמת ההזעה, במיוחד באימונים מאסיביים. שרוכי הגומי, יוצרים אפשרות לקשירת השרוכים בדרך קלה ביותר. השכבה הפנימית בגפה שומרת על רמת הטמפרטורה של הרגלים באקלים קר, הסוליה המעוצבת והמשוננת אשר בנויה מתרכובת של גומי מאפשרת דריכה נוחה בכל שטח כמו דרך סלעית, כביש, קרקע בוצית או יבשה.

מי שנועל נעל זו שניתן להשיג באתר https://www.euro-sport.co.il/ נהנה מאחיזה מקסימלית של כל שטח הנעל על פני כל משטח, תמיכה ברגל ותנועתיות לכל כיוון תוך נטרול נקודות הלחץ הספציפיות על כף הרגל.

הנדסת האנוש

מחקרים רבים הובילו לחשיבה ההנדסית הנכונה של גפת הנעל. התוצאה יוצרת אוורור ותמיכה מקסימלית בכף הרגל.

שימוש יום יומי בנעלי אדידס

פסי הייצור של אדידס פועלים תוך שימוש בכמה סוגים של טכנולוגיות חדישות בחלקים שונים של הנעל. עקב כך נוצרו איכויות יוצאות דופן לנעליים ולכן הובילו לכך שהלקוחות מעדיפים ליהנות מהנעליים הללו לאורך כל השבוע כשהולכים לעבודה ולקניות ולא רק כשיוצאים לאימונים ספורטיביים. החלטה זו של הלקוחות היא החלטה גורפת ולכן אפשר לראות רבים מהם נועלים את הנעליים הללו בכל מקום ובנוסף לכך גם במכוני הכושר.

זוהי נעל מאד פופולרית לטיולים הן בארץ והן בחו"ל, כיוון שאפשר ללכת איתן כל היום ולא להרגיש את העייפות של הרגליים. כך אפשר להסתובב לאורך כל היום בין האתרים השונים, המוזיאונים והקניונים ללא תחושה שכדאי לעצור למנוחה ולאיסוף כוחות לשלבים הבאים של הטיול.

גם במקומות העבודה אפשר לראות עובדים רבים אשר נועלים נעלי אדידס לקלילות מרבית לאורך יום העבודה. את היתרונות הרבים של הנעליים חשים אלו אשר עקב סוג העבודה שלהם הם עומדים כל היום על הרגליים, כמעט ללא מנוחה. אין להם כאבים ברגליים, לחץ על האצבעות או כל בעיה אחרת כלל.