מתאמנים בחדר כושר? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על אבקות חלבון!

אבקות חלבון

מתאמנים בחדר כושר? אתם צריכים לשמור על כמות תקינה של חלבון. אילו דרכים יש לשמור על כמות תקינה של חלבון? בוודאי שמעתם על אבקות חלבון ובטח על חטיפי אנרגיה של רגע בטבע. אך- מה אתם יודעים על אבקות חלבון? במאמר זה, נביא לכם את כל המידע האמיתי על אבקות חלבון.

מה ההבדל בין אבקות החלבון של פעם, לאבקות החלבון של היום?

בעשורים הראשונים של קום המדינה, יצרו אבקות ביצים. מטרת אבקות אלו, הייתה לספק חלבון למי שלא היה יכול להרשות לעצמו לצרוך ביצים וחלבון. אבקות אלו יוצרו בתהליך כימי, שאיבד מערך החלבון, והשתמש בחומרים לא בריאים. כיום, מטרת אבקות החלבון, היא לספק חומצות אמינו אותן קשה להשיג בתזונה הרגילה. תהליך הייצור לא פוגע בטבעיות של הדגנים, ושומר על טריות הדגנים, ועל הערכים התזונתיים.

כיצד מיוצרות אבקות חלבון טבעיות?

בתהליך יצירת אבקות החלבון, טוחנים את הדגנים מהם מופק החלבון, ושומרים את אבקת החלבון בתהליך הקפאה עמוק ומיוחד, ששומר על הערכים של הדגנים. כך, נשארים כל ערכי החלבון המקוריים באבקה.

אבקות חלבון המכילות מספר חומצות אמינו:

אחד מהיתרונות של אבקות חלבון טבעיות ואיכותיות שתמצאו באתר כליל הטבע https://www.klilhateva.co.il, הוא שאבקות אלו יכילו לעיתים את כל סוגי חומצות האמינו הנדרשות לספורטאי. כיצד? במהלך הכנת האבקה, טוחנים ביחד מספר סוגים של דגנים. כל סוג דגן, מכיל חומצת אמינו אחרת חיונית, וכך נוצר קוקטייל של דגנים, המכיל ביחד את כל חומצות האמינו.

מה ההבדל בין חלבון צמחי לחלבון מן החי?

לפעמים, יוצר החלבון מהחי קושי על מערכת העיכול. מערכת העיכול יוצרת גזים, ויוצרת נפיחות בבטן. לעומת זאת, חלבון מן הצומח מתעכל יותר טוב בגוף האדם. לכן, אבקות חלבון טבעיות יהיו מבוססות על חלבונים מן הצומח.

ובכל זאת- המלצה על מי הגבינה של סולגאר:

למרות שעדיף לצרוך אבקות חלבון מן הצומח, מומלץ לצרוך גם את אבקת מי הגבינה של סולגאר. חברת סולגאר, מייצרת אבקת חלבון ממי גבינה בתהליך ייחודי שהפך לפטנט רשום של חברת סולגאר. בתהליך זה, נשמרות חומצות אמינו ייחודיות המצויות במי הגבינה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

חיסון פעיל או מוחלש

חיסון פעיל או מוחלש – מה ההבדל?

בימים אלה אנחנו עדים למידע לא נכון לגבי חיסונים והגיע הזמן להבין אחת ולתמיד מהו חיסון ומהם סוגיו, וכיצד הוא פועל. המערכת החיסונית שלנו נחשפת כל הזמן לחיידקים, זיהומים ונגיפים והיא פועלת כל שעות היממה על מנת להגן עלינו מהם.

קרא עוד »
חדר כושר ביתי

כך תייצרו חדר כושר ביתי

העונה הקרה כבר כאן, וזה בדיוק הזמן הזה בשנה שבו כל יציאה מהבית הופכת למאתגרת. מי שאוהב להתאמן ולעסוק בספורט, יודע שלעיתים קשה לצאת מהבית ולנסוע לחדר הכושר, ועל אימוני חוץ בכלל אין מה לדבר, ולו בשל הקור והגשמים שמלווים

קרא עוד »

מורים ליוגה – את מי כדאי לבחור

היום אפשר ללמוד הכול מהבית באמצעות סרטוני יוטיוב, קורסים הנמכרים ומוצגים בצורה ברורה ומוחשית ממש בסרטונים המועלים. אך כדאי לדעת כי כאשר מדובר בתחום של לימודי יוגה, לימודים המחייבים תרגול מעשי אשר לא פעם נדרשת גם המעורבות של המורה על

קרא עוד »