אלוורה הרבלייף

צמח האלוורה הוא סוג צמחים עסיסי מהסוג אלוורה. הוא גדל בשפע באקלים טרופי ושימש במשך מאות שנים כצמח מרפא. הרבלייף המצוינת, הכניסה את האלוורה למשקאות הבריאות שלה וזה הזמן שלכם להנות מתוסף תזונה איכותי ומשובח.

אלוורה הרבלייף

מיץ אלוורה הוא נוזל דביק וסמיך העשוי מבשר עלה צמח האלוורה. מבחינה היסטורית, נעשה בו שימוש מקומי לשלל תופעות בריאותיות וכמובן, הוא גם הפך לתוסף תזונה פופולארי ביותר.

מאמר זה, בוחן את היתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים של אלוורה כאשר היא נצרכת כמיץ אלוורה הרבלייף או בצורות אחרות.

מכיל נוגדי חמצון

בהתבסס על מחקרים במבחנה, נהוג לחשוב שצמח האלוורה מתהדר בתכונות אנטי דלקתיות. זו הסיבה שאנשים רבים משתמשים בו כדי לטפל ולהקל על מצבי עור מסוימים, כמו כוויות ופצעים. הפעילות האנטי דלקתית המוצעת שלו, היא הודות לפוליפנולים, קבוצה של תרכובות צמחיות עשירות בנוגדי חמצון.

נוגדי חמצון שעוזרים לגוף

נוגדי חמצון, עוזרים להגן על הגוף שלכם מנזק הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים – הידוע גם כלחץ חמצוני. מחקרים הראו שלחץ חמצוני כרוני, יכול להגביר את הסיכון לכמה מצבים בריאותיים, כולל מחלות לב ואפילו כמה סוגי סרטן.

עם זאת, אין כיום מחקר המצביע על כך שלמיץ האלוורה יש השפעה ישירה על הסיכון למצבים אלו. מיץ האלוורה מכיל פוליפנולים, העשירים בנוגדי חמצון. נוגדי חמצון הוכחו כבעלי מספר יתרונות בריאותיים, אך מחקר ספציפי על נוגדי החמצון של אלוורה ובריאות האדם חסר עדיין.

עשוי לסייע בטיפול במצבי עור ולשפר את מראה העור

אלוורה, נחשבת כבעלת תכונות אנטי דלקתיות, מה שהופך אותה למטפלת פוטנציאלית בכוויות והפרעות עור אחרות. מהיום, תוכלו לצרוך אלוורה גם בתור משקה בריאות הרבלייף.