האם אנחנו באמת מודעים לכמות הסוכר שאנחנו צורכים בכל יום

הידעתם כי אכילת סוכר היא התמכרות לכל דבר ועניין ממש כמו התמכרות לסיגריות או לאלכוהול? העניין הוא שפעמים רבות בטווח הארוך סוכר יכול להיות הרה אסון לגוף שלנו לא פחות מאשר התמכרויות אחרות. אז  אנחנו לא אומרים לכם להפסיק לאכול סוכר עכשיו לגמרי אך אנחנו כן ממליצים לכם לבחון כמה סוכר אתם אוכלים ומה אתם מכניסים בדיוק לפה שלכם. עליכם לקחת בחשבון כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה אוכל אתם אוכלים והאם זה כולל הרבה מאוד ממתקים, עוגות, מאפים או כל דבר אחר שיש בו סוכר. אם הגוף שלכם חשוב לכם אתם חייבים לקחת בחשבון כי יש לשים לב טוב טוב מה נכנס לפה שלכם ולהתחיל לשים לב לכל הדברים הללו וזאת בכדי להבטיח כי לא תיקלעו לבעיה רצינית ולקושי עצום וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

באתר https://perelmantradeltd.cashcow.co.il מוצרים עם סוכר בריא יותר

מדוע עדיף בהרבה לקנות מאכלים לא מעובדים?

כאשר אנחנו מדברים על סוכר אנחנו צריכים לזכור כי במוצרים מעובדים יש הרבה יותר ממנו. לכן לדוגמא לא כדאי לקנות עוגה קנויה או עוגיות מוכנות אלא הרבה יותר טוב זה להכין את המאכלים הללו בבית. כאן המקום לציין כי כדאי לכם מאוד לפנות אל מומחים בתחום טרום סוכרת המבוגרים והילדים בהתאמה אשר יסייעו לכם ויבטיחו כי לא תהיה לכם בעיה וזהו משהו שגם כן כדאי לכם לקחת בחשבון. אתם לא מבינים כיצד הליכה קבוע אל תזונאית מומחית יכולה לסייע לכם ואיך היא יכולה לשנות את אורח החיים שלכם מן הקצה אל הקצה וכיצד התייעצות יכולה להוביל לירידה ניכרת במשקל שלכם ולשינוי משמעותי ביותר.

האם זה משנה מי היצרן של המזון?

כאשר אנחנו מדברים על מוצרי מזון אנחנו צריכים לזכור כי יש משמעות אדירה ליצרן של המזון. יש יצרנים אשר בריאות לא אומרת להם כלום ומהם כדאי להתרחק. לעומת זאת יש יצרנים של מזון אשר חרטו את נושא הבריאות על דלגם (כמו באתר https://www.perelmantrade.com) ומהיצרנים הללו מאוד כדאי לקנות וזאת עקב העובדה כי הם יספקו לכם את המזון הבריא ביותר.

אוהבים ניגונים ופיוטים יהודיים? האזינו לאמיר פרלמן