כיצד יקדמו אתכם סוכנויות שחקנים?

שחקני כדורסל רבים בוחרים להיות מיוצגים על ידי קרובי משפחה או אנשים אחרים שאיתם הם נמצאים במערכת יחסים קרובה לאור העובדה שיש להם קשר קרוב איתם והם מרגישים כי הם יכולים לסמוך עליהם. לעומת זאת, אחרים בוחרים להיות מוצגים על ידי אנשים קרובים על מנת שיוכלו להרוויח ככה עוד כסף ודמי הסוכן ישארו “במשפחה״. במידה ואתם רוצים שהקריירה שלכם בתור שחקני כדורסל תרקיע שחקים ותגיע למלוא מיצוי הפוטנציאל שלכם, חשוב מאוד שלא תלכו בדרך החובבנית הזו ותפנו לסוכנויות שחקנים על מנת שתקבלו ייצוג הולם בעולם הכדורסל.

איך לבחור סוכנות שחקנים?

ישנן לא מעט סוכנויות שחקנים כיום כאשר רבות מהן מנוהלות על ידי אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר בעולם הכדורסל. חשוב מאוד שתראו מי מנהל את הסוכנות שאיתה אתם רוצים להיות תחת חוזה, שכן לא תרצו שהיא תנוהל על ידי חובבנים. העובדה שסוכנות שחקנים מנוהלת לדוגמא על ידי שחקן עבר עם ידע נרחב בתחום או על ידי מאמן לשעבר תתרום לכם רבות להמשך. חשוב לראות שגם בהיבט האישי אתם מסתדרים עם אנשי הסוכנות שכן אתם עתידים לעבוד איתם באופן צמוד מאוד.

קשרים בעולם הכדורסל

כמו בכל תחום גם בעולם הכדורסל מאוד חשובים הקשרים האישיים. לסוכנויות שחקנים רבות ישנם קשרים בארץ ובמדינות העולם גם עם מאמני כדורסל וגם עם סוכנים אחרים. ככל שהקשרים יותר טובים כך הסיכויים שלכם שהדיסק שלכם יגיע למאמן הנכון של הקבוצה הנכונה עולה וכך גם ביחס ישר הסיכוי של הקריירה שלכם לפרוץ קדימה ולמצוא תפקיד בקבוצת כדורסל טובה עולה. כאשר סוכנות שומרת על קשרים טובים עם מאמנים וקבוצות, במידה ועולה צורך בשחקן מסוים יש סיכוי גבוה יותר שאותו מאמן יפנה לסוכנות עימה הוא נמצא בקשרי עבודה טובים.