הגדלת חזה – השאלות שצריך לשאול

לא מעט בחורות צעירות ואפילו נשים מבוגרות, מבקשות לעבור ניתוח בחזה לצורך הגדלתו. הן עושות זאת מסיבות שונות, בין אם מתחושה שהחזה שלהן איננו מספיק גדול וזה פוגע בדימוי האישי שלהן, זה גורם להן להרגיש הרבה פחות נשיות, זה גורם להן להרגיש הרבה פחות מושכות. יש בחורות צעירות שעושות זאת כתוצאה מלחץ חברתי או מתוך רצון לשפר יותר את המראה שלהן. 

צריך לומר, ניתוח הגדלת חזה הוא לא ניתוח מסובך באופן עקרוני, במהלך השנים גם נוצרו כלים ושיטות אשר הפכו אותו לניתוח הרבה יותר פשוט, זמין ונגיש. במיוחד לאור העובדה שהשתלים השתפרו מאוד ואינם נוטים להוות סכנה כפי שהיה בעבר. עם זאת, יש שורה של שאלות שצריך לשאול ולברר, לפני שנכנסים אל חדר הניתוח ולא משנה באיזה גיל עושים את הניתוח. 

לפני שנציג כמה וכמה שאלות, חשוב להבהיר, ניתוח הגדלת חזה נחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר שיש, ובהתחשב בכך שמדובר בניתוח שמיועד לחמישים אחוז מהאוכלוסייה באופן פוטנציאלי שיכולות לעבור אותו, הרי שאין ספק שהוא הניתוח הפופולארי ביותר. 

אילו שאלות צריכים לשאול לפני שנכנסים לחדר ניתוח

ראשית, איך מגדירים את הגודל של השתלים, מה יכול להתאים מבחינה פיזית לגוף ואיך הם משפיעים עליו. זאת בשביל שלא יווצר לחץ או כל דבר אחר שיכול לפגוע בגוף, קראו מידע נוסף באתר של ד"ר עזריה

שנית, כמה זמן השתלים מחזיקים מעמד. ניתוח פלסטי בדמות הגדלת חזה הוא שונה מניתוחים אחרים, מאחר והוא מחייב הכנסה של שתל זר לגוף. להבדיל משתלי שיניים נניח, כאן מדובר על שתלים שיכולים להחזיק מעמד תקופה מסוימת ולא לכל החיים. 

שלישית, איך הניתוח משפיע על תקופת ההריון וכן על תקופת ההנקה אחרי הלידה.