ניתוח הקטנת חזה – הניתוח ששינה לי את החיים לטובה

ניתוח הקטנת חזה הוא משאת נפשן של נשים רבות אשר סובלות מחזה גדול במיוחד.

עוד בהיותי נערה שמתי לב לעובדה שקצב צמיחת החזה שלי הוא מהיר הרבה יותר מקצב הצמיחה אצל חברותי. כשהן התחילו ללבוש חזייה אחרי שנים שהסתדרו עם גוזיה, אני כבר הייתי כמה מידות מעליהן. עם השנים הפער בינינו רק התעצם והגעתי למידה של דאבל D  והן נותרו במידות נורמטיביות לגילנו.

חזה גדול וההתמודדות אתו ביום יום

חזה גדול הוא דבר שמפריע מאד בחיי היום יום. מדובר בשדיים שהן כבדות ולכן מכבידות על כל דבר בהתנהלות היום יומית. הרבה יותר קשה למצוא בגדים מתאימים, חולצות צמודות או שמלות מחמיאות. מעבר לכך הרבה יותר קשה לעשות ספורט כשהחזה קופץ למעלה ולמטה.

לכן, החלטתי לבצע ניתוח הקטנת חזה דרך האתר הזה. ניתוח זה שינה לי את החיים לטובה ואני מרגישה מאושרת על הצעד הענק והחשוב שביצעתי שהחזיר לי את הביטחון העצמי שלי ותרם רבות לשיפור הדימוי שלי בעיני עצמי שזה חשוב מאד וגם אצל אחרים.

ניתוח הקטנת חזה

במהלך הניתוח שנערך בהרדמה מלאה, הרימו לי את השדיים לאחר שסוכם מראש מה תהיה מידת הקטנת החזה. שינו את מיקומן של הפטמות והעטרות סביבן. המנתח הסיר את רקמות השד בחלק התחתון של השדיים שלי וכך המסה של כל אחד מהשדיים קטנה באופן מהותי.

לאחר הניתוח היו לי כאבים שהלכו ופחתו ובתום תקופת החלמה של כמה ימים חשתי בשינוי המהותי בתפקוד היום יומי שלי, לפרטים נוספים. פתאום אין לי כאבי גב, המשקל שאני סוחבת פחת באופן משמעותי, התופעה של הפרעה ביציבות שסבלתי ממנה עקב המשקל של החזה נעלמה לחלוטין וכך גם התופעות הלא נעימות של הפריחה והפטרת מתחת לשדיים. מבחינתי זה שינוי של 180 מעלות בתפקוד שלי, בתחושה האישית וברמת האסתטיקה שלי. כבר קניתי כמה שמלות יפהפיות וחולצות צמודות וזו תחושה נפלאה