קורס צ'י קונג רפואי – למי זה מתאים

צ'י קונג היא שיטת תרגול שמגיעה אלינו מהמזרח הרחוק והיא גובשה לכדי שיטת אימון לריפוי הגוף על ידי טובי המנטורים שבסין הרחוקה. מי שרוצה ללמוד את השיטה יוכל להתחיל מהתנסות בתרגול ואימון הגוף על פי היסודות והעקרונות של צ'י קונג. בהמשך ולאחר למידה והכרות עמוקה עם התרגול ניתן להתחיל לאמן אחרים בעזרת קורס מדריכי צ'יקונג אונליין. אבל למי מתאים ללמוד את התחום? 

לימודי צ'י קונג – גם לכואבים וגם לסקרנים

לפני שניתן כמה דוגמאות לקווי דמותו של זה שהאימון יכול להתאים לו, חשוב לקבל מושג כללי על השיטה. צ'י קונג הוא תרגול רך שמתאים לכל אחת ואחד ואין זה משנה מה גילו או מצבו הרפואי. השיטה מרפאת את הגוף ומחזירה לו את האנרגיה שאבדה והיא פועלת על השרירים וחיזוק מערכת החיסון. השיטה מסייעת לטפל בדלקות מפרקים וכאבים כרוניים כמו גם שהיא ממריצה את הדם ובכך עוזרת להפטר מחולשה או מעייפות. השיטה תעזור לשמור על שיווי המשקל, תחזק את השלד, תאפשר רוגע ומדיטציה בעת הצורך ותטפל בבעיות כאב, בנוקשות המפרקים ובסטרס או לחץ רגשי. 

אז למה זה מתאים?

קורס צ'י קונג מתאים לכל מי שרוצה להעמיק וללמוד את השיטה ולרכוש מיומנות חדשה לחיזוק הגוף והרגעת הנפש. התרגול מתאים בכול גיל בעוד שלמידת החומר העיוני והפיזי באופן מקצועי, תוך קבלת תעודה מקצועית: תתאים גם למי שרוצה  ללמוד את התחום ברצינות וגם למי שרוצה לנהל סטודיו ולהעביר את התרגול באופן פרטי. אם אתם מתעניינים בנושא מומלץ לקרוא כאן על האימון ולבחור מנטור שמנהל סטודיו צ'י קונג ומציע שיעורים, לימוד והסמכה.