גם פחים צריכים ניקיון: איך לשמור על היגיינה בסביבת פח האשפה

פחים נוחים לשימוש

בימים בהם מגיפת הקורונה משפיעה על חיינו ומשנה אותם מקצה לקצה, עלינו לדעת כיצד לשמור על היגיינה בצורה נכונה וללא הנחות, על מנת שלא נמצא את עצמנו מתמודדים עם מחלה זו או עם מחלות אחרות. כל דבר בסביבה שלנו חייב להיות נקי ויש להימנע כמה שיותר ממגע אדם. זה נכון בפרט כשמדובר על פחי אשפה, שמהווים מקור משמעותי לחיידקים מסוגים שונים. במאמר זה נסביר כיצד נוכל לשמור על ההיגיינה של פחי אשפה.

להימנע ממגע בכלל או מגע ישיר עם הפח

על מנת להימנע כמה שיותר ממגע עם פח אשפה, עלינו לבחור פחים שאפשר לפתוח אותם בלי שיש צורך לגעת בהם (למשל דרך רגלית שמותקנת בתחתית הפח) או שעלינו להשתמש בנייר או טישו, אם עלינו לפתוח אותם בעצמנו. פחים צריכים להיות נוחים לשימוש עבורנו, מאחר ואנחנו עושים בהם שימוש לעיתים תכופות. לכן נחפש פח שהוא לא דורש מאיתנו מגע או שאנחנו יכולים להימנע ממגע ישיר בשביל לפתוח אותו.

לנקות את הפח לעיתים תכופות

פח אשפה מכל סוג שהוא, בכל מקום בו אנחנו בוחרים להציב אותו, סופג הרבה מאוד לכלוך, מאחר ואנחנו זורקים לתוכו פסולת מסוגים שונים. לכן חשוב שנקפיד לנקות אותו לעיתים תכופות. לשם כך נשטוף אותו במים וסבון, אנחנו יכולים גם לרוקן לתוכו תכשיר מתאים ולהשאיר אותו מספר שעות, עד שנשטוף את החומר ונייבש את הפח. כך נוכל לוודא שהוא נקי לגמרי.

ניקיון סביב הפח

זה לא מספיק רק לנקות את הפח עצמו, אלא צריך לנקות גם את הסביבה של הפח. זה נכון בפרט אם מדובר בפח חיצוני אשר יכולים להתרכז סביבו חתולים או מזיקים שונים. הניקיון סביב הפח, ימנע היווצרות של ריחות לא נעימים וגם יהפוך את הסביבה להרבה יותר נעימה.

לשים לב מה זורקים לפח לא כל דבר צריך לזרוק לפח. ישנה פסולת שמוטב להשליך לפחים ייעודים, כמו פסולת אורגנית לפח מתאים, פסולת פלסטיק למחזור, פסולת זכוכית לפח ייעודי ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

כאבים בעת יחסי מין

4 סיבות לכאבים בעת יחסי מין

לא מעט נשים סובלות מכאבים בעת יחסי מין. חשוב לדעת שבעוד שבפעמים הראשונות של קיום יחסי מין עלול לנבוע כאב מניתוק קרום הבתולין של האישה וכן, מהעובדה שהאזור עדיין צר ולא מורגל ליחסי מין, הרי שאם בשלבים שהאישה כבר פעילה

קרא עוד »
טיפוס הרים בארץ

טיפוס הרים בארץ

הרבה אנשים עובדים בתחומים שלא הם רצו אלה נדחפו לזה מההורים או החברה הסובבת אותם, ומה שקורה אחרי זה שאנשים האלה מוצאים את עצמם בתחום עבודה שלא כל כך מעניין אותם רק בגלל שאחרים החליטו להם. על רקע זה אנו

קרא עוד »
תיקון ציוד הספורט

ככה תתקנו את ציוד הספורט שברשותכם

היום ניתן לראות שבכל עיר יש כמה חדרי כושר וגם שמקומות עבודה רבים מכילים חדרי כושר עקב העלייה המשמעותית במודעות לחשיבות עשיית פעילות גופנית באופן שוטף. מסיבה זו גם אנשים רבים מחזיקים בביתם ציוד ספורט מסוגים שונים החל ממכשירים גנריים

קרא עוד »