גם פחים צריכים ניקיון: איך לשמור על היגיינה בסביבת פח האשפה

פחים נוחים לשימוש

בימים בהם מגיפת הקורונה משפיעה על חיינו ומשנה אותם מקצה לקצה, עלינו לדעת כיצד לשמור על היגיינה בצורה נכונה וללא הנחות, על מנת שלא נמצא את עצמנו מתמודדים עם מחלה זו או עם מחלות אחרות. כל דבר בסביבה שלנו חייב להיות נקי ויש להימנע כמה שיותר ממגע אדם. זה נכון בפרט כשמדובר על פחי אשפה, שמהווים מקור משמעותי לחיידקים מסוגים שונים. במאמר זה נסביר כיצד נוכל לשמור על ההיגיינה של פחי אשפה.

להימנע ממגע בכלל או מגע ישיר עם הפח

על מנת להימנע כמה שיותר ממגע עם פח אשפה, עלינו לבחור פחים שאפשר לפתוח אותם בלי שיש צורך לגעת בהם (למשל דרך רגלית שמותקנת בתחתית הפח) או שעלינו להשתמש בנייר או טישו, אם עלינו לפתוח אותם בעצמנו. פחים צריכים להיות נוחים לשימוש עבורנו, מאחר ואנחנו עושים בהם שימוש לעיתים תכופות. לכן נחפש פח שהוא לא דורש מאיתנו מגע או שאנחנו יכולים להימנע ממגע ישיר בשביל לפתוח אותו.

לנקות את הפח לעיתים תכופות

פח אשפה מכל סוג שהוא, בכל מקום בו אנחנו בוחרים להציב אותו, סופג הרבה מאוד לכלוך, מאחר ואנחנו זורקים לתוכו פסולת מסוגים שונים. לכן חשוב שנקפיד לנקות אותו לעיתים תכופות. לשם כך נשטוף אותו במים וסבון, אנחנו יכולים גם לרוקן לתוכו תכשיר מתאים ולהשאיר אותו מספר שעות, עד שנשטוף את החומר ונייבש את הפח. כך נוכל לוודא שהוא נקי לגמרי.

ניקיון סביב הפח

זה לא מספיק רק לנקות את הפח עצמו, אלא צריך לנקות גם את הסביבה של הפח. זה נכון בפרט אם מדובר בפח חיצוני אשר יכולים להתרכז סביבו חתולים או מזיקים שונים. הניקיון סביב הפח, ימנע היווצרות של ריחות לא נעימים וגם יהפוך את הסביבה להרבה יותר נעימה.

לשים לב מה זורקים לפח לא כל דבר צריך לזרוק לפח. ישנה פסולת שמוטב להשליך לפחים ייעודים, כמו פסולת אורגנית לפח מתאים, פסולת פלסטיק למחזור, פסולת זכוכית לפח ייעודי ועוד.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

כמה עולה השתלת שיער

כמה עולה השתלת שיער

השתלת שיער מהווה את הפתרון האידיאלי עבור כל מי שסובל מהתקרחות. אומנם ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של שמפו, משחות, תרופות ותכשירים שונים, אך הפתרון היעיל ביותר הינו השתלת זקיקים. כמובן שניתן היום למצוא בשוק מספר שיטות

קרא עוד »
טיפול בפטריות בציפורניים

טיפול בפטריות בציפורניים

טיפולים בזיהומים פטרייתיים בציפורניים, יכולים להיות קשים. שוחחו עם פודיאטור מומחה או הרופא שלכם אם אסטרטגיות טיפול עצמי ומוצרים ללא מרשם לא עזרו לריפוי. הטיפול תלוי בחומרת מצבכם ובסוג הפטרייה הגורמת לו. טיפול בפטריות בציפורניים פטרת ציפורניים משפיעה על מיליוני

קרא עוד »
תיקון הליכונים ברחובות

האם אפשר לבצע החלפת רצועה להליכון לבד?

לא משנה אם אתם רצים או הולכים, אתם זקוקים לו, למכשיר, חי נושם ורץ. כשצריך לקרוא לטכנאי של VTT שיתקן את המכשיר, שגרת האימונים שלכם נפגעת ואפילו אם זה רק לכמה ימים זה לא נעים ולא כדאי.  כפי שתוכלו לראות

קרא עוד »