גרבי נחושת – למה זה מונע פטריות?

אחד מהדברים היותר מציקים שהיה לנו בצבא, הוא ריח הגרביים שהיה מופץ לו לכל עבר בחדרון הקטן שלנו. קיימים אינספור פתרונות להפסקת ריח רע מהגרביים ואחת מהם היא ההמצאה החדשה: גרבי נחושת". גרביים מיוחדות שמונעות פטריות.

גרבי נחושת – למה זה מונע פטריות? |

הבשורה החדשה בתחום הגרביים בעולם, מגיעה מחברת אטרקס, שמשיקה בימים אלה ממש, גם בישראל, את סדרת גרבי Copper, העשויות מסיבי נחושת מיוחדים כמובן. 

גרבי נחושת אלו, ממש דומים לאלו שמנעו מרגלי הכורים בצ'ילה להזדהם בעמקים אלו, והדהימו את הרופאים שבדקו אותם לאחר שיצאו משם.

סיבי נחושת והקשר שלהם לגרביים |

גרביים מנחושת מתאפיינים בסוליה העשויה מסיבי נחושת מיוחדים, טכנולוגיה אשר הוכחה קלינית, כמחסלת בקטריות ופטריות בגרביים, דבר שמונע ריח רע ברגליים, משפר את מראה העור בצורה מדהימה ומספק מערכת הגנה מתקדמת לספיגת לחות לשמירה על רגל בריאה, קרירה ויבשה. 

סיבי נחושת אלו, נבדקו במעבדות רשומות של ה – FDA ובנוסף, הם משובצים בחוטי הגרב ולא תאמינו, אבל הם הורגים כ – 99.9% מהחיידקים והפטריות בגרב. נתון פשוט בלתי נתפס בהשוואה לגרביים טובות אחרות.

כל הגרביים בסדרה זו, משולבים עם ספנדקס ומאפשרים לגרב לחבוק בנוחות ובצורה מלאה את כף הרגל. סדרת הגרביים מנחושת כוללת גרבי ספורט קצרים וגבוהים וכן גרבי קז'ואל במגוון צבעים ובמבחר מידות וסגנונות.

מהם גרבי נחושת? |

אם אתה שומע את המילים "גרבי נחושת" שמסתובבים בהגדרות הבריאות, אך אינך בטוח בדיוק מה הם? או, על מה המהומה? הנה כל מה שאי פעם היית זקוק או רצית לדעת עליהם:

בעיקרו של דבר, גרבי נחושת משלבים את היתרונות של גרביים יומיומיות רגילות שלך, מוסיפים את היתרונות הנוספים של גרבי דחיסה רגילים, ואז, ממלאים את התערובת עם ההשפעות האנטי-מיקרוביאליות והריפוי של נחושת. 

הם נראים ומרגישים כמו גרבי דחיסה סטנדרטיים, למעט העובדה שהם עשויים מבד חדור נחושת. איך נוצר בד הנחושת? באמצעות הקסם של הטכנולוגיה המודרנית, מוטבעים סיבי נחושת בחוט הגרב ברמה מולקולרית, מה שאומר שהם יחזיקו מעמד זמן רב.