בדיקות קורונה לפני טיסה בחיפה

מתכננים טיול בחו"ל ורוצים להגיע הכי מוכנים שאפשר? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, כדי לספר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם לבדיקות קורונה עירוניות באזור הצפון. אז תושבי חיפה היקרים, הנה המקום שבו תוכלו לעשות בדיקות קורונה לפני הטיסה.

בדיקות קורונה לפני טיסה בחיפה

המדינה מחייבת את כלל האזרחים לעשות בדיקות קורונה בחיפה לפני יציאה מהארץ וכמובן, לפני ההגעה לכאן מארות אחרות. אז איך עושים את זה בצורה הקלה ביותר?

אם אתם צפוניים וגרים באזור חיפה, מתחם לבדיקות קורונה מחכה לכם בקניון עזריאלי בעיר, שם תוכלו להצטייד בבדיקות הרצויות לכם מבלי לעשות אותן בשדה התעופה. אין ספק שזה יקל עליהם את המסע ובכלל, ייתן לכם את השקט הנפשי שתצטרכו לפני הטיסה.

איפה אפשר לעשות בדיקות קורונה בצפון?

כדי לעשות בדיקות קורונה לפני טיסה, כבר לא תצטרכו לצאת מהעיר ולחפש את בית החולים הקרוב. פשוט תוכלו למצוא את מתחם בדיקות הקורונה לפני טיסה באזור מגוריכם ואם אתם גרים בצפון, תוכלו לעשות זאת בקניון עזריאלי.

מתחם מיוחד לבדיקות קורונה לפני טיסה נפתח בעיר חיפה וכל מה שתצטרכו לעשות 3 ימים לפני הטיסה, הוא לעבור בדיקות קורונה ולהתכונן היטב למעבר הזמני שלכם לחו"ל.

איך להישאר רגוע לפני טיסה בקורונה?

הדרך הכי טובה להישאר רגועים בזמן הקורונה בחו"ל, הוא כמובן לעשות בדיקה מקיפה לפני זה, כזו שתאמר לכם האם אתם נקיים מקורונה או שמה עליכם להישאר בבידוד.

כמו כן, גם אם אתם חוזרים מחו"ל, תצטרכו לעשות בדיקות במדינה שממנה אתם חוזרים (בהתאם להנחיות של כל מדינה ומדינה) ולהיות בהסגר למשך יום אחר בביתכם עד ליציאה מחודשת מהבית לחוץ.