קוסמטיקה רפואית

כשאנחנו מדברים על קוסמטיקה בדרך כלל נדמה לנו שמדובר בנושא אסתטי גרידא. הוא קשור בעיקר ליופי וטיפוח ולכאורה אין בינו לבין בריאות דבר. אז אנחנו כאן כדי לספר לכם שיש כן קוסמטיקה שהיא קוסמטיקה רפואית. קוסמטיקה אשר מטרתה היא ממש לא יופי וחן. ברור שעל הדרך מרוויחים גם את זה אך בראש ובראשונה מדובר בצורך רפואי לגמרי, ראו באתר של ד"ר מירי ללוש. מהי בעצם הקוסמטיקה הרפואית?

מטפלים לעומק

הקוסמטיקה הרפואית, בניגוד לקוסמטיקה הרגילה היא קוסמטיקה אשר מציעה בראש ובראשונה טיפולי עומק. כלומר טיפולים שיש להם משמעות רבה למערכות פנימיות יותר של הגוף.

הטיפולים הללו מחוללים שינויים ומשפיעים על רבדים פנימיים של הגוף כמעט כמו טיפולים רפואיים פולשניים.

קוסמטיקה רפואית כפי שאתם מבינים, אלו לא טיפולים שניתן לבצע אותם אצל כל קוסמטיקאי מתחיל. מדובר בהרבה מעבר לזה. מדובר בטיפולי קוסמטיקה הדורשים יד מקצועית ומיומנת, יד של אדם שיודע איך וכיצד לבצע את הטיפול בצורה הכי אחראית והכי מקצועית. כי נזקים שייווצרו חלילה בעקבות טיפול קוסמטי רפואי הוא נזק שעלול להיות ארוך טווח או אפילו להפוך לקבוע. מסיבה זו חשוב מאוד לשים לב ולהקפיד על כך ולא לפנות אל כל מי שמתיימר לבצע טיפולים מהסוג הזה.

פונים רק אל המומחים

כשישנה בעיה על פני העור, בעיה שהיא מעבר לסתם בעיה קוסמטית, חשוב מאוד לשים לב ולפנות אך ורק אל איש מקצוע אשר ייטיב לאבחן את הבעיה, ידע מה הוא אמור לעשות מולה ויכין את  תכנית הטיפול הטובה ביותר הכוללת טיפול פיברובלסט או טיפול אחר מתאים.

מובן שלאחר מכן הוא גם יידרש לבצע את הטיפול בצורה הכי נכונה והכי טובה על מנת שהתוצאות אכן תהיינה טובות ובטוחות.

אנחנו לא יכולים למסור את עצמנו ואת גופנו בלי שנהיה בטוחים כי הידיים שעומדות לטפל בנו הן ידיים מקצועיות וטובות. כאשר הטיפול כבר התחיל, לא תמיד נוכל למנוע את ההמשך שלה או לעצור אותה ברגע שנראה שהיא לא נכונה. על כן, חשוב מאוד ואפילו קריטי להכין את 'שיעורי הבית' לפני הכול.

קוסמטיקה רפואית אשר מתבצעת באמצעות אנשי מקצוע בתחום, יבטיחו למטופל את התוצאות המקוות.