כרטיס ביקור דיגיטלי למאמן כושר

כרטיסי ביקור דיגיטליים הופכים פופולריים יותר ויותר בתעשיית הכושר. הם קלים לשימוש, נראים טוב ומספקים מידע רב על האדם המשתמש בהם. אני תמיד ממליץ על 3-4 עיצובים שונים על כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים, במיוחד אם אתה הולך למסור הרבה מידע. זה יספק להם גם רעיון ברור מה אתה עושה ולמה עליהם לפנות אליך לקבלת מידע נוסף.

איך לגרום לכרטיסי הביקור שלך לבלוט ?

ודאו שהעיצוב פשוט, אך לא פשוט מדי. אלה קשים יותר לקריאה מאשר פריסה מלאה. כמו תמיד, השתמש בנייר באיכות טובה, בדיו צבעוני ובסגנון גופן וגופן טובים כדי שיהיה קל לעשות זאת .

עכשיו בואו נדבר על התהליך בפועל. קבל פיסת נייר גדולה, כל דבר עם מרקם טוב עובד. אתה רוצה לאפשר לעיצוב להיראות דרך הנייר, אז איזשהו מרקם הוא טוב. ודא שהוא יציב מספיק כדי שתוכל להחזיק ולהשתמש בו בזמן שאתה עובר על העיצובים שלך. יהיה לך יותר ביטחון אם זה עיצוב משלך, או אחד מחבריך. לאחר שתחליטו על הצבעים, הדפיסו את העיצוב על הנייר. תרצה להתחקות סביבו כך שיהיה קל לבצע תיקונים במידת הצורך.

כרטיס ביקור דיגיטלי למאמן כושר – יתרונות

כולנו מחפשים דרך טובה יותר לתקשר עם הלקוחות שלנו. כאן נכנסים לתמונה כרטיסי ביקור דיגיטליים למאמן כושר. ניתן להשתמש בהם כדי ליצור נוכחות דיגיטלית ולקבל את תשומת הלב הנכונה של הלקוח בזמן הנכון.

כרטיסי ביקור נוצרים בדרך כלל באמצעות נייר ודיו שיכולים להחזיק מעמד מספר שבועות עד שנים. זה הופך אותם לעמידים מאוד, אבל הם לא מתפקדים הרבה יותר טוב מהגרסה הדיגיטלית. כרטיס ביקור דיגיטלי למאמן כושר יכול לשמש גם ככלי שיווקי באפליקציה, או שהם עשויים להיות מוצגים במדיה חברתית או באתרי אינטרנט, וכך לעלות את פוטנציאל החשיפה והמכירה שלכם כבעלי עסק לאימוני כושר.