המסת צלוליט – הדרכים המועילות ביותר

המסת צלוליט

כ-90% מהנשים בכל רחבי העולם סובלות מבעיית צלוליט. ישנם מקרים רבים בהן נשים צעירים בעלות מבנה גוף רזה וחטוב סובלות מבעיות ביטחון עצמי בגלל צלוליט. הגורמים הבעיה אינם ידועים כאשר קיים קשר גנטי חזק. טיפול בצלוליט מתבצע כיום בכמה שיטות כאשר חלקן משיגות תוצאות טובות יותר בעוד אחרות משיגות תוצאות הרבה פחות טובות. אם את סובלת מבעיה של צלוליט והחלטת שהגיע הזמן לפתור אותה נציג כאן כמה שיטות טיפול נפוצות.

טיפול בצלוליט באמצעות תכשירים ביתיים

המדפים ברשתות הפארם עמוסים בתכשירים שמתחייבים להעלים את הצלוליט ולמצק את העור. התכשירים מעודדים ניקוז של נוזלים מיותרים מהתאים ופירוק שומן. היעילות של התכשירים הללו ברוב המקרים אינה רבה היות והחומרים הפעילים אינם חודרים אל השכבות הפנימיות של העור. ניסיונות המסת צלוליט באמצעות תכשירים קוסמטיים אינם מזיקים, ניתנים לביצוע עצמי בבית, לא יקרים (בהשוואה לטיפולים אחרים), אך גם לא מאוד יעילים.

המסת צלוליט בלייזר

מכשירי הלייזר כבשו בסערה את ענף הקוסמטיקה והביאו בשורה טובה לנשים בכל הגילאים שסובלות מצלוליט.
המסת צלוליט באמצעות לייזר מתבצעת תוך שליחת קרני לייזר אל מצבורי השומן מתוך מטרה להשמיד אותם. קרן הלייזר חודרת את השכבה התת עורית ומשמידה בכל טיפול כמות של תאי שומן. תוצאות ניכרות לרוב כבר לאחר הטיפול הראשון כאשר נדרשת סדרת טיפולים. הטיפול בלייזר אינו כואב ואינו כולל תופעות לוואי.

טיפולי ליפותרפיה להמסת צלוליט

המסת שומן בקור הן בגוף והן בתאי הצלוליט מתאפשרת גם באמצעות טיפולי ליפותרפיה שמחדירים חומרים אל האזור המבוקש. הטיפול מעודד פירוק של תאי שומן ופליטה שלהם החוצה מהגוף. טיפולי מזותרפיה מתבצעים בשיטה דומה כאשר החומר הוא ברובו טבעי. יש צורך בסדרת טיפולים להשגת התוצאות הטובות ביותר.