הפתרון המהיר להעלמת שומן מצטבר

העלמת שומן מצטבר

אנשים רבים סובלים במהלך חייהם מעליות משמעותיות במשקל הגוף. למרות שהפתרון של שינוי אורח החיים ידוע לכל אין מדובר בדבר אשר קל לבצע אותו. לכן, פעמים רבות על מנת להתמודד עם בעיית ההשמנה נדרשים פתרונות המספקים תוצאה טובה בדרך מהירה. אחד מהפתרונות הללו הינו תהליך שאיבת שומן. מדובר בהליך לא מסובך מידי שאינו דורש התאוששות ארוכה ולכן נשים וגברים רבים בוחרים בו. ניתן לבצע הליך זה בכל אזור בגוף והתוצאה המתקבלת הינה משמעותית, אסתטית ויפה.

מהו הליך שאיבת שומן

שאיבת שומן היא סוג של ניתוח פלסטי שלרוב מתבצע היום בעזרת לייזר ולכן לא נחשב להליך מסובך במיוחד. במהלך ניתוח זה נשאב שומן מאזורים מסוימים בגוף הנוטים לאגור מצבורי שומן באופן מובהק יותר למשל בטן, ירכיים, ישבן, זרועות ועוד. תהליך זה מאפשר לכל אדם להיפטר ממצבורי השומן אשר בגופו ולהוריד את אחוז השומן באופן משמעותי. מכיוון שעורנו גמיש, לאחר תהליך השאיבה הוא יתכווץ באופן הדרגתי עד אשר יסגל את צורתו החדשה. לרוב הניתוח אורך בין חצי שעה לבין שעתיים בהתאם לאזור בו נערכת השאיבה ופעמים רבות הוא אף דורש הרדמה מקומית בלבד.

מי יכול לעשות את הניתוח

ניתוח שאיבת שומן אינו מתאים לכל אדם והוא דורש מספר תנאים מקדימים. תחילה, הניתוח יתאים עבור אנשים אשר אחוזי השומן שלהם הינם נמוכים ומצטברים באזור ספציפי ולכן שם יידרש הניתוח. פעמים רבות מדובר בניתוח לצורך אסתטי. לכן, אנשים הסובלים ממשקל עודף לא יתאימו לרוב לניתוח מסוג זה כיוון שניתוח זה מאפשר לשאוב ארבעה ליטרים של שומן בלבד ולכן לא יספק תוצאה רלוונטית. בנוסף, פעמים רבות ניתוח זה מיועד עבור אנשים המעוניינים לבצע שאיבה ממקום אחד על מנת לשתול את השומן במקום אחר. למשל שומן אשר נשאב מן הירכיים יכול להיות מושתל בחזה. כלומר, ניתוח מעין זה מהווה בעיקר אפשרות לעצב את הגוף וליצור את המראה בו אנו חפצים ופחות לאפשר לגוף להוריד מסה משמעותית ממשקלו.

ההכנות לניתוח

תהליך ניתוח שאיבת שומן דורש מספר הכנות מוקדמות:

  • במידה וגיל המטופל אינו חוצה את הארבעים נדרשת בדיקה של ספירת דם בלבד. לאחר גיל ארבעים נרשת אף בדיקת אק"ג.
  • במידה וגיל המטופל חוצה את חמישים וישנו עבר של עישון נדרש צילום חזה.
  • חצי שנה קודם הניתוח על המטופל לשמור על משקלו באופן יציב ללא חריגות משמעותיות.
  • כשבועיים קודם הניתוח רצוי להימנע מכל תרופה אשר יכולה לגרום לדילול הדם כגון אספירין.
  • כל מחלה כרונית מצריכה אישור מיוחד.
  • שלושה ימים קודם הניתוח יש צורך לגלח את האזור בו עתיד להתבצע הניתוח.
  • יום קודם הניתוח יש לרחוץ היטב את האזור בו הניתוח עתיד להתבצע. אזורים בהם ישנם קפלים של עור זקוקים לרחיצה טובה במיוחד.
  • במידה ומדובר בניתוח עם הרדמה כללית יש לצום שמונה שעות קודם הניתוח.

הניתוח ותוצאותיו

אין ספק כי מדובר בניתוח אשר יכול לספק מענה מהיר ויעיל עבור אנשים רבים הסובלים מהופעתו של שומן עקשן אשר ממאן להיעלם. אך חשוב מאוד לזכור שעל מנת לשמר את תוצאות הניתוח לאורך זמן חשוב מאוד ליצור שינוי משמעותי באורח החיים. כלומר, על מנת לומר שהניתוח באמת הצליח יש ליצור שגרה חדשה של אכילה נכונה ומאוזנת לצד שמירה על פעילות גופנית מסוימת אשר יאפשרו לכם להחזיק בתוצאה גם בעתיד הרחוק יותר. ללא שינוי בהרגלי האכילה השומן אשר הוסר מהגוף ימצא את דרכו חזרה, אמנם לא אל המקום ממנו הוא נשאב אך ללא ספק אל מקומות אחרים.