חטיפי חלבון מומלצים

חטיף חלבון מסייע לרבים לשמור על מסת שרירים טובה, כמו גם לבנות שרירים ולספק את כול האנרגיה הנחוצה לפני ואחרי אימון כושר. כיום, גם אנשים שנמצאים 3 פעמים בשבוע בחדר הכושר צורכים חטיפי חלבון על מנת להשלים את מנת החלבונים הדרושה לבניית מסת שריר, וגם ספורטאים ובוני שרירים שכל עולמם קשור לפעילות גופנית.

אבל כיצד ממבחר ענק של חברות המייצרות חטיפי חלבון, בוחרים את הטוב ביותר?

בתחילה חשוב לבחור חברה שמציעה חטיפים שנבדקו ואושרו על ידי משרד הבריאות האמריקני. יש לשים לב כי החטיפים עומדים בתווי התקן ומתאימים למטרה עבורה אתם בוחרים אותם. 

שימו לב כי החטיפים מכילים את כל הדרוש עבור בניית שרירי כמו אבקות חלבון, ג'ל אנרגיה, סיבים תזונתיים פרוביוטיים כמו כאלה המכילים איזומלטו-אוליגוסכריד ושאר מרכיבים שמומלצים  לעיצוב הגוף, פעילות ספורטיבית, בניית שרירים וכולי. שימו לב כי אתם בוחרים חטיפי חלבון איכותיים שעומדים באיכות הגבוהה ביותר. 

כעת לאחר שבחנתם את המרכיבים של כל חטיף ווידאתם שהם מכילים גם מי גבינה איזולאד חלבון חלב או סויה, מינרליים וחומצות אמינו כמו גם ויטמינים: חשוב לשים לב לדגשים נוספים בבחירת המוצרים המתאימים. בין היתר יש לבצע בחירה על פי טעמים אהובים. כשאתם בוחרים חטיף אנרגיה בדקו כי הוא מכיל מספר מרכיבים:

  • חלבונים ברמה מספקת
  • סוכרים בכמות מעטה ועדיף סוכרים טבעיים
  • פחמימות ברמה נמוכה
  • סיבים תזונתיים
  • כמות קלוריות נמוכה

לסיכום, איכות ומרכיבים, כמות פחמימות נמוכה וכמות קלוריות נמוכה, הם דגשים שצריך לשים אליהם לב בבחירת אתר שמספק מוצרים שיש בהם חלבון. כך תוכלו לבחור חטיפי חבלון שיעזרו לכם לבנות מסת שריר ללא השמנה או צריכת סוכר ברמה גבוהה.