מהי הדרך היעילה ביותר לשמור על כושר ואורח חיים בריא בלי לצאת מהבית

וירוס הקורונה יצר שינויים רבים באורח החיים של כולנו. עד לפני חצי שנה, אם רצינו להיכנס לכושר הפתרון הפשוט ביותר היה להירשם לחדר כושר וללכת להתאמן יחד עם עוד עשרות מתאמנים בחלל סגור אחד, התקופה האחרונה גרמה לנו לרצות ולשמור יותר על אורח חיים בריא, אבל גם לא לרצות לצאת מהבית אם לא חייבים ובטח לא לבלות זמן רב בחדר כושר הומה אנשים.

אז מה עושים כדי לא להפוך חזרה לבטטת כורסה? אימוני כושר מהבית הם הפתרון המושלם בתקופה הזו!

היום ניתן למצוא תכניות אימונים אונליין רבות, המספקות הוראות לתרגילי כושר שונים לחיטוב ועיצוב הגוף לתרגול ביתי. אבל איך יודעים אילו תרגילים מומלצים ובריאים לנו? איך משלבים תזונה נכונה שמתאימה לצרכי הגוף שלנו ולא גורמת לנו להרעיב את עצמנו ולסבול, בלי לצאת מהבית לחדר הכושר הקרוב אלינו?

סטודיו האונליין של מאי מור, Studio M3 נוצר בדיוק למטרה זו – שמירה על כושר ואורח חיים בריא מבלי לצאת מהבית. בסטודיו תוכלו למצוא תכנית אימונים מפורטת ומקיפה, טיפים לתזונה נכונה, סיפורים להעלאת המוטיבציה ומגוון רחב של אימוני כושר בסגנונות ודרגות קושי שונות, ככה שכל אחד יכול למצוא את הפתרון המתאים לו בדיוק.

במקום לצאת מהבית ולהידחס יחד עם עוד עשרות מתאמנים בחלל סגור אחד, בשירות האונליין של מאי מור אפשר להשתמש בכל מקום וזמן שמתאים לכם, בחדר השינה, הפארק ליד הבית או במרפסת הסלון, פשוט הצטרפו לתכנית האימונים של Studio M3 והתחילו לזוז, אימון ביתי מעולם לא היה קל יותר. אין יותר תירוצים של חוסר זמן, מאי מור מגיעה עד אליכם דרך הנייד, הלפטופ או המחשב הנייח, ככה שתוכלו להתאמן בנוחות ולקבל את זריקת המוטיבציה לה אתם זקוקים מבלי לדרוך בחדר כושר. תוכלו לצפות בשידורי הלייב השבועיים שהיא מעלה בעמוד הפייסבוק שלה, או לבחור בסרטון המתאים לכם מתוך עשרות הסרטונים המוקלטים שלה, להצטרף לתוכנית האימונים שלה או לקרוא על תזונה נכונה ועל הדרך מעוררת ההשראה שעשתה על מנת לשנות את אורח חייה ולהצטרף אליה במסע לגוף ונפש בריאים, רגועים ושמחים יותר.

עם הסרטונים שלה, מאי מור עוזרת לכם להפוך את הסלון לסטודיו אימונים ביתי ולהנות מסרטוני אימונים מקיפים וברורים עם הסברים מפורטים ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם וגורמת לכם לרצות לקום מהספה ולהתחיל לזוז.