ד"ר זריאן השתלת שיער בטורקיה – לעבוד עם הרופא הנכון

יותר ויותר גברים ישראלים בוחרים בשנים האחרונות לטוס לטורקיה, במטרה לעבור טיפול השתלת שיער. חלקם עושים זאת מתוך הבנה ששם הם יוכלו ליהנות מטיפולים הרבה יותר זולים, וכן מתוך הבנה שהטיפול שם הוא איכותי, יסודי וטוב. יש מי שבוחר לעשות זאת, על מנת לשלב בין טיפול השתלת שיער לבין טיול, נופש או כל דבר אחר, במקביל. 

על מנת לעבור טיפול השתלות שיער לנשים בטורקיה וגם גברים, מעבר לכל ההיבטים הרפואיים, הבריאותיים, הרי שצריך גם לדעת אל מי לפנות, איך לבצע את כל הפרוצדורות, איך לעשות את זה בצורה נוחה, יעילה ופשוטה. 

הדרך הטובה ביותר לשם כך, היא לפנות אל רופא שמתמחה בנושא בישראל, רופא שפועל גם בטורקיה או שהוא עובד בשיתוף פעולה עם מרפאה בטורקיה, ודרכו אפשר לבצע את כל התהליך, כמובן על פי הוראותיו ובהתאם לתנאים. סביר להניח שהרופא גם יבדוק, האם בכלל יש אפשרות וצורך לבצע טיפול כזה, או שמא מוטב לבחור בטיפולים אחרים לצורך השתלת שיער או התמודדות עם נשירת שיער. 

דוגמא טובה לכך, הוא ד"ר זריאן השתלת שיער בטורקיה, אשר ניתן לפנות אליו בכל עת ולקבל ממנו את כל המידע בנושא, לשמוע כיצד מתבצע ההליך כולו ובפרט הטיפול של השתלת שיער. 

איך בוחרים את הרופא דרכו נרצה לבצע את התהליך

מאחר ואנחנו רוצים להתמודד בצורה מקצועית ואיכותית עם הנושא של התקרחות, אזי שהדרך הטובה ביותר, בוודאי המהירה והיעילה, היא דרך טיפול השתלת שיער. מדובר על טיפול פשוט במהלכו משתילים שיער ממקומות שונים בקרקפת וכך למעשה מכסים את הקרחות שנוצרות בה. 

כאמור, לשם כך יש לפנות בכתובת הזו אל רופא שמתמחה בתחום והוא ידאג להפנות אותו לטיפול הנכון, ואם אנחנו מעוניינים, הרי שנוכל לטוס לטורקיה לבצע אותו. 

ראשית, עלינו לבחון מה בדיוק כולל הטיפול, כמה זמן הוא נמשך, כמה ימים אנחנו אמורים לשהות בטורקיה והיכן אנחנו שוהים. 

שנית, יש לבחון האם הרופא והצוות במרפאה מלווים אותנו לאורך כל הטיפול. 

שלישית, מן הסתם, עלינו לבדוק את הניסיון, הידע וכן את הקשר של הרופא למרפאה ולרופאים במקום.