איך לבחור אבקת חלבון איכותית

אבקת חלבון איכותית

אבקות החלבון הינן בין המוצרים הפופולאריים בקרב ספורטאים ומפתח גוף בשנים האחרונות. ניתן למצוא בשוק המון יצרניות של אבקות חלבון המייצרות מגוון של אבקות חלבון. אבקות המכילות סוג אחד של חלבון, אבקות חלבון משולבות פחמימות ושומנים, חלבון חלבונים, אבקות חלבון עם מעט קלוריות ועוד. על מנת לבחור את אבקת החלבון האיכותית ביותר וגם זו שמתאימה לנו, יש לברר מהם בדיוק הצרכים שלנו מאבקת החלבון.

מתאימים את אבקת החלבון

כמות החלבון הינה אחד המרכיבים המרכזיים בבחירת אבקות חלבון באתר BTEVA. ככל שהאימונים של הספורטאים חזקים יותר, כך הגוף של המתאמן זקוק ליותר חלבון והדבר נכון גם למשקל הגוף. כמות פחמימה. יש ספורטאים אשר מעדיפים אבקות עם כמות קטנה של פחמימות והדבר צריך להתחשב בעיקר בתפריט התזונה שלנו. בנוסף, חשוב לבדוק את המטרות שלנו מהאימונים כי יש אבקות חלבון אשר מכילות רכיבים נוספים כמו חומצות אמינו, תוסף קריאטין ועוד.

סוגי חלבון

מומלץ לבחור באבקת חלבון שמכילה חלבון ביצה וחלבון מי גבינה. חלבון הביצה מיועד לשחרור איטי כל שניתן להיות בטוחים כי השרירים מקבלים אספקה שוטפת של חלבון וחלבון מי הגבינה משמש לספיגה מידית  (ישנם גם תחליפים טבעוניים). השילוב של חלבוני ביצה וגבינה הינם הנדרשים ביותר בעולם ולא בכדי, מדובר בתרכובת שאינה מכבידה על מערכת העיכול, מכילה רכיבים המתאימים באופן מדויק לצרכים הפיזיולוגים של ספורטאים ועוד.

ממתיקים

מומלץ לבחור באבקת חלבון המכילה גם סטיביה או ממתיקים טבעיים ובריאים אחרים. אבקות המכילות סוכרלוז וסטיביה נחשבות לנדרשות מאוד מבחינת הטעם ומהבחינה הבריאותית כאחד.

מתאימים את האבקה למטרה

האם המטרה העיקרית של אבקת החלבון הינה לעזור לכם לרדת במשקל או לעלות מסת שריר? במידה והתשובה הינה שאתם מעוניינים לאבד שומן טהור במהלך האימונים, תרצו לבחור באבקת חלבון שדלה בקלוריות כמה שניתן עם 100% חלבון ישר. מנגד, במידה ואתם מעוניינים לבנות מסת שריר ולעלות במשקל, מומלץ לבחור באבקת חלבון עם יותר קלוריות מפני שכאשר אתם מעוניינים בעלייה במסת שריר או במשקל, לכל קלוריה יש משמעות.

לא רק אבקת חלבון לספורטאים! קראו על תוסף הפרוביוטיקה

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

הצרת היקפים ללא ניתוח! כל הפרטים

נדמה כי התופעה הכי מדוברת בשנים האחרונות בכל מה שקשור לשמירה על הבריאות – זוהי תופעת ההשמנה. ההשמנה מואשמת כיום בכל המחלות הקשות אשר מתפתחות בעולם המערבי. אם זו מחלת הסוכרת ואם זה לחץ דם גבוה. אם זה רמת כולסטרול

קרא עוד »
טיפים לתזונה וספורט

טיפים לתזונה וספורט מדיאטן ספורט

אין ספק כי איכות חיים נמדדת על סמך הרבה מאוד פרמטרים. אך בסופו של דבר כאשר אנו מזקקים את הדברים איכות החיים שלנו תלויה בסופו של יום בדבר אחד חשוב ביותר והוא השאלה איך הבריאות שלנו. על כן אנו צריכים

קרא עוד »
אביזרי בטיחות לעוסקים בספורט

5 אביזרי בטיחות לעוסקים בספורט

אלו מכם אשר עוסקים בספורט ותוהים מה תוכלו לעשות על מנת להפוך את האימונים שלכם לכמה שיותר פרודוקטיביים מצד אחד, אך גם בטוחים מצד שני, אז תנו לנו לומר לכם שבעזרת האביזירם והציוד המתאים, אתם תוכלו להפוך כל אחד מהאימונים

קרא עוד »