איך הופכים את התת מודע למודע ?

האם אי פעם שמעתם את המושג מטאיזם? ואם כן, מה הקשר של מטיאזם אל התת מודע שלנו? שיטת המטאיזם נוצרה כדי לאפשר לנו להתבונן אל תוך תוכנו באמצעות עבודה מועצמת של גלי המוח שמגלים וחושפים בפנינו את התת מודע. הפילוסופיה שאחרי השיטה מטרתה לטשטש גבולות ביננו לבין העולם שלנו עם הכרות עם תפיסת המציאות שלנו. הקשר לתת מודע הוא היכולת להבין את מה שמניע אותנו ומתוך כך לפעול. השיטה תעזור לייצר שפע בחיים, להדוף מחשבות שליליות, להגיע אל גן עדן של מחשבות טובות והכול באמצעות שיטת עבודה על גלי גמא שמאפשרת גלי מוח במצב של פעילות מוגברת שעוזרת למטרות ריפוי נפשי ואפילו פיזי, קראו למשל על טיפול במחלה פיזית באמצעות גלי גמא

אבל מה זה גלי גמא?

גלי גמא הם אלה שקשורים לפעילות המנטלית של המוח. הגלים עובדים על הכנסת אנרגיה אל הספקטרום האלקטרו מגנטי תוך יצירת קרניים שמשמשות עבור ריפוי. באמצעות ריפוי קוואנטי של התודעה תוך עבודה על התת מודע והמודע – אפשר להפוך את התת מודע לגלוי יותר ובכך להבין התנהגויות, תגובות, מחשבות שליליות ולקיים הכרות עם השיטות למגר אותן. באמצעות מטאיזם ושיטת הריפוי הקוואנטי שמתרחשת תוך הפעלת גלי גמא – רבים יוצרים עבור עצמם מציאות חדשה וטובה יותר כמו גם עושים שימוש בכלים שעוזרים להכיר את התת מודע ואת הדרך לצלוח קשיים בחיים. 

לסיכום, אם אתם רוצים לשפר את חייכם ולהשתמש בתת מודע לשם כך, חשוב לברר יותר על שיטת מטאיזם שיכולה לסייע לכם לייצר גן עדן בראשכם שיוביל אתכם לחיים מאושרים יותר.