דילדו ענק – מי שצריכה יודעת אבל לא להגזים

כולנו אוהבות אורגזמות נפלאות וכולנו מחפשות את הדרך הנעימה והאטרקטיבית ביותר לקבלן. מי שרוצה לענג את גופה, או להוסיף ליחסי המין קצת יותר גיוון וצבע – תוכל לבחור באתר https://www.supertoys.co.il דילדו מסוגים שונים ולהתאים אותו לצרכים שלה, לסיטואציה ואפילו לצרכים של בן הזוג. 

בשנים האחרונות רבות הנשים אשר הפכו מודעות ליכולות של דילדו להעניק אורגזמות מושלמות בכל פעם שרוצים אותן. כיום, דילדואים מסוגים שונים זמינים לרכישה בחנויות סקס און ליין וניתן לבחור אותם על פי גדלים, צורה, צבעים והחומר ממנו הדילדו עשוי. 

אבל מה צריך לדעת על המוצר? 

דילדו גדול או אפילו ענק הוא מוצר עשיי סיליקון שנועד להחדרה אנאלית או וגינלית. במוצר משתמשים גברים ונשים שרוצים להנות מאורגזמות נפלאות בעת עינוג עצמי והוא מתאים גם כתוספת מבורכת וגדולה ליחסי מין חד מיניים או הטרוסקסואליים. כשאת בוחרת אביזרי מין וודאי כי הם עשויים מחומרים איכותיים (כמו סיליקון רפואי) ובצעי השוואת מחירים. שימי לב לתכונות של המוצר, להסברים או לסרטוני הדרכה, ותכלי לבחור מוצר איכותי שיגיע אליך עד הבית במשלוח מהיר ודיסקרטי. 

כיצד יודעים שזה באמת גדול?

כדי להבין עד כמה ענק הדילדו שתבחרי, חשוב שתכירי את הגדלים הסטנדרטיים של דילדואים שנחשבים "רגילים". דילדו קלאסי מיוצר בדרך כלל מסיליקון רפואי ואורכו 22 סנטימטר בממוצע. דילדו כזה מספק חדירה של עד 16 ס"מ. דילדו ענק הוא אביזר שהעובי והאורך שלו גבוהים משמעותית! הוא נע על אורך של 32 ס"מ ורוחב של 6.7 ס"מ. בכך אפשר להעצים את גבולות ההנאה ולהנות משעות רבות של עונג ריגוש ואורגזמות נפלאות!