מדרסים לחיילים

חיילים וחיילות מתמודדים עם לא מעט אתגרים בצבא. האימונים הקשים, הדרישות הפיזיות והשינה המועטה, יכולים להכביד על החיים, והנעליים הצבאיות – כן, גם הן יכולות לכאוב. מלבד כאבים יש המפתחים בזמן השירות הצבאי ציפורן חודרנית, דורבן בעקב, כאבים בשל פלטפוס, כאבי ברכיים, יבלות וכולי. כדי שתוכלו להקל על עצמכם בזמן השירות הצבאי רצוי לבצע התאמת מדרסים לחיילים באופן אישי ומוזל, גם דרך קופות החולים.

למה לא כדאי לקנות מדרסים גנריים (רגילים) בחנויות הספורט?

זה נכון, כל חייל או חיילת שיצאו לחופשה וילכו לחנות ספורט ימצאו מדרסים שאפשר לרכוש מיד. עם זאת מדובר ברפידות שאינן מדויקות לכפות הרגליים שלכם באופן אישי והן לא תמיד יספקו לכם את ההקלה והאיזון שאתם מחפשים. זאת הסיבה שיש לא מעט חיילים שפונים להתאמה אישית של מדרסים על ידי המומחים. עבור חיילים מסבסדות ברוב המקרים קופות החולים את העלויות ובכך אפשר להנות ממדרסים שתואמים לצרכים של כל אחד ואחת.

כיצד מתאימים מדרסים לחיילים?

בראשית ההתאמה נעשית לאחר אבחון של כף הרגל וכמובן בהתאם לנעליים הצבאיות. בזמן ההתאמה המומחים מבצעים התאמה בתלת מימד, לפי מידות גבס ובהתאמה אישית. המומחים מבצעים סריקת לייזר ותלת מימד ומתאימים את המדרס כך שכל שכבה שיש במדרס בנויה ומותאמת אישית אל כפות הרגליים ובהתחשב בנעליים הצבאיות.

כשאתם בוחרים חברה להתאמת מדרסים בחרו חברה שעובדת עם קופות החולים או מספקת מבצעים משתלמים כמו מדרסים במבצע. באמצעות התאמה נכונה תוכלו לחזור לצבא כשקל לכם יותר באזור הרגליים וכשאתם מאוזנים יותר. באמצעות טיפול נכון אבחון וריפוי – תוכלו לצלוח את השירות הצבאי בצורה הרבה יותר נוחה.