האם הרטבת לילה היא גנטית – ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא עונים

האם הרטבת לילה היא גנטית

יש משפחות אשר בהם התופעה של הרטבת לילה היא תופעה מוכרת מאוד. הילדים כולם ממשיכים להרטיב בלילה גם לאחר שהם כבר נגמלו מחיתול והם שולטים היטב על צרכיהם במהלך שעות היום. ההורים יודעים לספר כי גם הם בילדותם סבלו מהבעיה וכי הם זוכרים כי גם אחיהם סבלו מהדבר. מה אנחנו מבינים מכך?

ברור כי מדובר בתופעה אשר מקורה היא בתורשה ובגנים.

הכירו את האתר של ד"ר קובי שגיא וקראו על התופעה.

ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא מרגיעים את ההורים המודאגים

הורים רבים מודאגים מאוד מהעובדה כי ילדיהם עדיין ממשיכים להרטיב בלילות למרות שכל החברים שלהם בני אותו גיל כבר נגמלו מזמן ולמעשה אצל האחרים הגמילה היא של יום ולילה יחד.

אז כאן חשוב לנו להרגיע אתכם ולומר כי אולי הדשא של השני נראה לכם ירוק יותר אך אם תתקרבו ותבדקו את הנושא לעומק תגלו כי אין כאן לא דשא ולא ירוק… גם בבתים אחרים יש ילדים שמרטיבים, קיימת שם התופעה המעיקה המחייבת את ההורים לכבס בכל יום מערך של כלי מיטה, לקלח את המרטיב התורן וכמובן לאוורר את החדר.

אפשר לתקן את הגנטיקה

אז אם אמרנו שמדובר בתופעה גנטית, עדיין אין זה אומר שאנחנו אמורים להשלים עם זה ולכופף את הראש עד יעבור זעם. גם אם הגנום הוא זה שאשם, עדיין יש מה לעשות על מנת לפתור את הבעיה.

ד"ר קובי שגיא משקיע מזה שנים את מירב כוחותיו ומרצו בכל הנושא של הרטבת לילה. הוא המציא פטנטים מיוחדים, דאג לתוכנות ייחודיות ולמעשה פיתח שיטה מיוחדת המאפשרת לכל אחד בכל גיל להגיע לגמילה מוחלטת. הגמילה באמצעות שיטה ייחודית זו מסייעת לילד להתגבר על התופעה המלווה אותו ופוגעת בו פגיעה אנושה מבחינת הדימוי העצמי והביטחון העצמי.

ככל שההורים עשו יותר טעויות וניסו יותר שיטות, כך הילד חש יותר אשם ויותר נבוך. הוא בטוח שיש בו משהו פגום והוא לא ילד נורמטיבי כשאר בני גילו. בעזרת השיטה של ד"ר קובי שגיא מצליח הילד להגיע לגמילה מוחלטת וליהנות מתחושה של ביטחון עצמי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

טבעונות למתחילים

טבעונות למתחילים: השילוב בין אורח חיים בריא, טבעונות וספורט

מי שבוחר באורח חיים טבעוני, מבצע בחירה לא קלה. שכן מוצרים שמכילים מזון מן החי תורמים לא מעט לבניית עצמות. זאת באמצעות חלבון, סידן וברזל שנמצאים בבשר דגים, גבינות וביצים. את בניית השרירים שאנו מנסים להעצים באימון, מספק מזון מן

קרא עוד »
פורמולת הרזייה

פורמולת הרזייה לירידה במשקל

בשוק, קיימים תוספים שונים אשר מכסים באופן כמעט שלם את כל סוגי החומרים אשר מרכיבים את הגוף שלנו. מוויטמינים ועד ברזל ומינרלים אחרים, מתוספי חלבונים ועד הורמונים, כיום ניתן להוסיף לגוף את כל הרכיבים שלו מבחוץ, לעיתים באופן משולב אשר

קרא עוד »
טיפול מגע

במה שונה טיפול מגע מטיפול פסיכולוגי רגיל

האנושות היום הפכה להיות מודעת הרבה יותר מאשר בעבר. אם עד לפני שנים לא רבות  נמנעו אנשים מלגשת לטיפול פסיכולוגי או רגשי בגלל שכל מי שאכן עשה זאת מיד תויג כאדם בעייתי, הרי שהיום אנחנו עדים לכך כי בשיח החופשי

קרא עוד »