האם הרטבת לילה היא גנטית – ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא עונים

האם הרטבת לילה היא גנטית

יש משפחות אשר בהם התופעה של הרטבת לילה היא תופעה מוכרת מאוד. הילדים כולם ממשיכים להרטיב בלילה גם לאחר שהם כבר נגמלו מחיתול והם שולטים היטב על צרכיהם במהלך שעות היום. ההורים יודעים לספר כי גם הם בילדותם סבלו מהבעיה וכי הם זוכרים כי גם אחיהם סבלו מהדבר. מה אנחנו מבינים מכך?

ברור כי מדובר בתופעה אשר מקורה היא בתורשה ובגנים.

הכירו את האתר של ד"ר קובי שגיא וקראו על התופעה.

ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא מרגיעים את ההורים המודאגים

הורים רבים מודאגים מאוד מהעובדה כי ילדיהם עדיין ממשיכים להרטיב בלילות למרות שכל החברים שלהם בני אותו גיל כבר נגמלו מזמן ולמעשה אצל האחרים הגמילה היא של יום ולילה יחד.

אז כאן חשוב לנו להרגיע אתכם ולומר כי אולי הדשא של השני נראה לכם ירוק יותר אך אם תתקרבו ותבדקו את הנושא לעומק תגלו כי אין כאן לא דשא ולא ירוק… גם בבתים אחרים יש ילדים שמרטיבים, קיימת שם התופעה המעיקה המחייבת את ההורים לכבס בכל יום מערך של כלי מיטה, לקלח את המרטיב התורן וכמובן לאוורר את החדר.

אפשר לתקן את הגנטיקה

אז אם אמרנו שמדובר בתופעה גנטית, עדיין אין זה אומר שאנחנו אמורים להשלים עם זה ולכופף את הראש עד יעבור זעם. גם אם הגנום הוא זה שאשם, עדיין יש מה לעשות על מנת לפתור את הבעיה.

ד"ר קובי שגיא משקיע מזה שנים את מירב כוחותיו ומרצו בכל הנושא של הרטבת לילה. הוא המציא פטנטים מיוחדים, דאג לתוכנות ייחודיות ולמעשה פיתח שיטה מיוחדת המאפשרת לכל אחד בכל גיל להגיע לגמילה מוחלטת. הגמילה באמצעות שיטה ייחודית זו מסייעת לילד להתגבר על התופעה המלווה אותו ופוגעת בו פגיעה אנושה מבחינת הדימוי העצמי והביטחון העצמי.

ככל שההורים עשו יותר טעויות וניסו יותר שיטות, כך הילד חש יותר אשם ויותר נבוך. הוא בטוח שיש בו משהו פגום והוא לא ילד נורמטיבי כשאר בני גילו. בעזרת השיטה של ד"ר קובי שגיא מצליח הילד להגיע לגמילה מוחלטת וליהנות מתחושה של ביטחון עצמי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

הצרת היקפים ללא ניתוח! כל הפרטים

נדמה כי התופעה הכי מדוברת בשנים האחרונות בכל מה שקשור לשמירה על הבריאות – זוהי תופעת ההשמנה. ההשמנה מואשמת כיום בכל המחלות הקשות אשר מתפתחות בעולם המערבי. אם זו מחלת הסוכרת ואם זה לחץ דם גבוה. אם זה רמת כולסטרול

קרא עוד »
טיפים לתזונה וספורט

טיפים לתזונה וספורט מדיאטן ספורט

אין ספק כי איכות חיים נמדדת על סמך הרבה מאוד פרמטרים. אך בסופו של דבר כאשר אנו מזקקים את הדברים איכות החיים שלנו תלויה בסופו של יום בדבר אחד חשוב ביותר והוא השאלה איך הבריאות שלנו. על כן אנו צריכים

קרא עוד »
אביזרי בטיחות לעוסקים בספורט

5 אביזרי בטיחות לעוסקים בספורט

אלו מכם אשר עוסקים בספורט ותוהים מה תוכלו לעשות על מנת להפוך את האימונים שלכם לכמה שיותר פרודוקטיביים מצד אחד, אך גם בטוחים מצד שני, אז תנו לנו לומר לכם שבעזרת האביזירם והציוד המתאים, אתם תוכלו להפוך כל אחד מהאימונים

קרא עוד »