האם הרטבת לילה היא גנטית – ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא עונים

האם הרטבת לילה היא גנטית

יש משפחות אשר בהם התופעה של הרטבת לילה היא תופעה מוכרת מאוד. הילדים כולם ממשיכים להרטיב בלילה גם לאחר שהם כבר נגמלו מחיתול והם שולטים היטב על צרכיהם במהלך שעות היום. ההורים יודעים לספר כי גם הם בילדותם סבלו מהבעיה וכי הם זוכרים כי גם אחיהם סבלו מהדבר. מה אנחנו מבינים מכך?

ברור כי מדובר בתופעה אשר מקורה היא בתורשה ובגנים.

הכירו את האתר של ד"ר קובי שגיא וקראו על התופעה.

ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא מרגיעים את ההורים המודאגים

הורים רבים מודאגים מאוד מהעובדה כי ילדיהם עדיין ממשיכים להרטיב בלילות למרות שכל החברים שלהם בני אותו גיל כבר נגמלו מזמן ולמעשה אצל האחרים הגמילה היא של יום ולילה יחד.

אז כאן חשוב לנו להרגיע אתכם ולומר כי אולי הדשא של השני נראה לכם ירוק יותר אך אם תתקרבו ותבדקו את הנושא לעומק תגלו כי אין כאן לא דשא ולא ירוק… גם בבתים אחרים יש ילדים שמרטיבים, קיימת שם התופעה המעיקה המחייבת את ההורים לכבס בכל יום מערך של כלי מיטה, לקלח את המרטיב התורן וכמובן לאוורר את החדר.

אפשר לתקן את הגנטיקה

אז אם אמרנו שמדובר בתופעה גנטית, עדיין אין זה אומר שאנחנו אמורים להשלים עם זה ולכופף את הראש עד יעבור זעם. גם אם הגנום הוא זה שאשם, עדיין יש מה לעשות על מנת לפתור את הבעיה.

ד"ר קובי שגיא משקיע מזה שנים את מירב כוחותיו ומרצו בכל הנושא של הרטבת לילה. הוא המציא פטנטים מיוחדים, דאג לתוכנות ייחודיות ולמעשה פיתח שיטה מיוחדת המאפשרת לכל אחד בכל גיל להגיע לגמילה מוחלטת. הגמילה באמצעות שיטה ייחודית זו מסייעת לילד להתגבר על התופעה המלווה אותו ופוגעת בו פגיעה אנושה מבחינת הדימוי העצמי והביטחון העצמי.

ככל שההורים עשו יותר טעויות וניסו יותר שיטות, כך הילד חש יותר אשם ויותר נבוך. הוא בטוח שיש בו משהו פגום והוא לא ילד נורמטיבי כשאר בני גילו. בעזרת השיטה של ד"ר קובי שגיא מצליח הילד להגיע לגמילה מוחלטת וליהנות מתחושה של ביטחון עצמי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

ספורט

כיצד ניתן להעלות את המודעות לסוגי ספורט שונים?

אין ויכוח היום בקרב מומחים ואנשי מקצוע, שפעילות גופנית היא דבר חשוב וחיוני לגוף ולנפש. לכן יש גם ניסיון לעלות את המודעות לסוגי ספורט שונים ולפעילות ספורטיבית, בקרב צעירים ומבוגרים. השאלה היא, כיצד אפשר לעשות את זה בצורה נכונה שתמשוך

קרא עוד »
רענון עזרה ראשונה למאמנים

רענון עזרה ראשונה למאמנים

חדרי כושר מלאים במכשירי ספורט גדולים ומורכבים, כך שמצד אחד המתאמנים יכולים ליהנות מאימון איכותי ואפקטיבי עם מיטב הציוד – אך מצד שני הם גם חשופים לפציעות וסכנות ממשיות העלולות להתרחש כתוצאה מהשימוש במכשירים כאלו. האחראים לשלומם ובטיחותם של המתאמנים

קרא עוד »
פרוביוטיקה - מחזירים את האיזון לגוף

פרוביוטיקה – מחזירים את האיזון לגוף

המושג 'פרוביוטיקה' מתייחס אל הדרך להכניס אל הגוף חיידקים ידידותיים שמטרתם לתמוך (בדרך כלל) בכול מערכות הגוף. פעולה כזאת נועדה בעיקר לספק פעילות נכונה של מערכת העיכול. כיום משתמשים בפרוביוטיקה מגוון רחב של אנשים בגילים שונים ובמצבים בריאותיים שונים, משום

קרא עוד »