שאיבת שומן – היום כבר לא צריך ניתוחים

שאיבת שומן

עולם הרפואה האסתטית גדול ומקיף במיוחד. ניתן לראות נשים וגם גברים רבים המגיעים למרפאה אסתטית של ד"ר רונן גלזינר https://drglesinger.co.il כדי לשפר את מראה העור, הגוף וגם הביטחון העצמי והתדמיתי. במהלך השנים הגוף של כל אחד מאתנו עובר תהפוכות רבות, החל משינויים פיזיולוגיים והורמונליים טבעיים ועד שינויים הנגרמים כתוצאה מתזונה לא נכונה, לחצים נפשיים ועוד.

ההבדל בין שומן טוב לשומן רע בגוף

אחד מהדברים המרכזיים שאותו כולם חולמים לשנות הוא מראה הגוף, או יותר נכון הצטברות השומנים שנאגרים בגוף. נהוג לחשוב ששומן הוא דבר שלילי לגוף, אך חשוב להבין לאיזה שומן מתכוונים. ישנם שומנים שהם טובים לגוף וחיוניים לשם התפתחות ופעילות תקינה ורציפה, אך שנם שומנים רעים שאינם מיטיבים כלל עם הגוף ואף מזיקים לו בטווח הקצר והארוך.

השומן הרע הוא השומן הרווי שמצוי במאכלים מעובדים או תעשייתיים. מאכלים כאלו כוללים חטיפים, ממתקים, או עוגות ומאפים שונים שעתירים בשומן רווי המגיע ממוצרי החלב ממנו הם עשויים. שומן רווי הוא למעשה שומן מוצק ומוקשה שמצב טבעי הוא נראה מוצק, כמו חמאה. שומן כזה "נדבק" לכלי הדם בגוף ומצטבר בהם. דבר כזה עלול לגרום להשלכות בריאותיות קשות ביותר אך גם למראה אסתטי לא יפה כלל וגם פגיעה בדימוי העצמי.

הפתרון לבעיית השומן העודף שאינו אסתטי הוא פשוט להפחית בצריכתו דבר ראשון, אך גם לסלק את אותו שומן סורר מהגוף בתהליכים שאינם פולשניים.

המסת שומן בקור

אחד מהתהליכים של סילוק והמסת שומן עודף מהגוף, ללא צורך בניתוח כירורגי פולשני, הוא שיטת המסת שומן באמצעות קור. תהליך כזה אינו פולשני כלל ומתבצע בסדרה של חמישה טיפולים. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר מתקדם המסייע לסילוק עודפי שומן מיותרים מהגוף כמו הסנטר הכפול , וכך למראה אסתטי בריא ויפה יותר. חשוב לא להתפשר ולבחור מרפאה מקצועית המתמחה בשיטת טיפול כזו, לצורך קבלת תוצאות טובות ואמינות.

המסת שומן בגלי רדיו

תהליך נוסך לשאיבה סילוק שומן עודף מהגוף היא שיטת המס שומן באמצעות שימוש בגלי רדיו. המכשיר המיוחד מייצר חום ובכך שואב את עודפי השומן וגם מעניק מראה מוצק הרבה יותר לעור. התוצאה היא מראה עור מוצק וחלק ללא עודפי שומן מיותרים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

ספורט

כיצד ניתן להעלות את המודעות לסוגי ספורט שונים?

אין ויכוח היום בקרב מומחים ואנשי מקצוע, שפעילות גופנית היא דבר חשוב וחיוני לגוף ולנפש. לכן יש גם ניסיון לעלות את המודעות לסוגי ספורט שונים ולפעילות ספורטיבית, בקרב צעירים ומבוגרים. השאלה היא, כיצד אפשר לעשות את זה בצורה נכונה שתמשוך

קרא עוד »
רענון עזרה ראשונה למאמנים

רענון עזרה ראשונה למאמנים

חדרי כושר מלאים במכשירי ספורט גדולים ומורכבים, כך שמצד אחד המתאמנים יכולים ליהנות מאימון איכותי ואפקטיבי עם מיטב הציוד – אך מצד שני הם גם חשופים לפציעות וסכנות ממשיות העלולות להתרחש כתוצאה מהשימוש במכשירים כאלו. האחראים לשלומם ובטיחותם של המתאמנים

קרא עוד »
פרוביוטיקה - מחזירים את האיזון לגוף

פרוביוטיקה – מחזירים את האיזון לגוף

המושג 'פרוביוטיקה' מתייחס אל הדרך להכניס אל הגוף חיידקים ידידותיים שמטרתם לתמוך (בדרך כלל) בכול מערכות הגוף. פעולה כזאת נועדה בעיקר לספק פעילות נכונה של מערכת העיכול. כיום משתמשים בפרוביוטיקה מגוון רחב של אנשים בגילים שונים ובמצבים בריאותיים שונים, משום

קרא עוד »