שאיבת שומן – היום כבר לא צריך ניתוחים

שאיבת שומן

עולם הרפואה האסתטית גדול ומקיף במיוחד. ניתן לראות נשים וגם גברים רבים המגיעים למרפאה אסתטית של ד"ר רונן גלזינר https://drglesinger.co.il כדי לשפר את מראה העור, הגוף וגם הביטחון העצמי והתדמיתי. במהלך השנים הגוף של כל אחד מאתנו עובר תהפוכות רבות, החל משינויים פיזיולוגיים והורמונליים טבעיים ועד שינויים הנגרמים כתוצאה מתזונה לא נכונה, לחצים נפשיים ועוד.

ההבדל בין שומן טוב לשומן רע בגוף

אחד מהדברים המרכזיים שאותו כולם חולמים לשנות הוא מראה הגוף, או יותר נכון הצטברות השומנים שנאגרים בגוף. נהוג לחשוב ששומן הוא דבר שלילי לגוף, אך חשוב להבין לאיזה שומן מתכוונים. ישנם שומנים שהם טובים לגוף וחיוניים לשם התפתחות ופעילות תקינה ורציפה, אך שנם שומנים רעים שאינם מיטיבים כלל עם הגוף ואף מזיקים לו בטווח הקצר והארוך.

השומן הרע הוא השומן הרווי שמצוי במאכלים מעובדים או תעשייתיים. מאכלים כאלו כוללים חטיפים, ממתקים, או עוגות ומאפים שונים שעתירים בשומן רווי המגיע ממוצרי החלב ממנו הם עשויים. שומן רווי הוא למעשה שומן מוצק ומוקשה שמצב טבעי הוא נראה מוצק, כמו חמאה. שומן כזה "נדבק" לכלי הדם בגוף ומצטבר בהם. דבר כזה עלול לגרום להשלכות בריאותיות קשות ביותר אך גם למראה אסתטי לא יפה כלל וגם פגיעה בדימוי העצמי.

הפתרון לבעיית השומן העודף שאינו אסתטי הוא פשוט להפחית בצריכתו דבר ראשון, אך גם לסלק את אותו שומן סורר מהגוף בתהליכים שאינם פולשניים.

המסת שומן בקור

אחד מהתהליכים של סילוק והמסת שומן עודף מהגוף, ללא צורך בניתוח כירורגי פולשני, הוא שיטת המסת שומן באמצעות קור. תהליך כזה אינו פולשני כלל ומתבצע בסדרה של חמישה טיפולים. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר מתקדם המסייע לסילוק עודפי שומן מיותרים מהגוף כמו הסנטר הכפול , וכך למראה אסתטי בריא ויפה יותר. חשוב לא להתפשר ולבחור מרפאה מקצועית המתמחה בשיטת טיפול כזו, לצורך קבלת תוצאות טובות ואמינות.

המסת שומן בגלי רדיו

תהליך נוסך לשאיבה סילוק שומן עודף מהגוף היא שיטת המס שומן באמצעות שימוש בגלי רדיו. המכשיר המיוחד מייצר חום ובכך שואב את עודפי השומן וגם מעניק מראה מוצק הרבה יותר לעור. התוצאה היא מראה עור מוצק וחלק ללא עודפי שומן מיותרים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

טבעונות למתחילים

טבעונות למתחילים: השילוב בין אורח חיים בריא, טבעונות וספורט

מי שבוחר באורח חיים טבעוני, מבצע בחירה לא קלה. שכן מוצרים שמכילים מזון מן החי תורמים לא מעט לבניית עצמות. זאת באמצעות חלבון, סידן וברזל שנמצאים בבשר דגים, גבינות וביצים. את בניית השרירים שאנו מנסים להעצים באימון, מספק מזון מן

קרא עוד »
פורמולת הרזייה

פורמולת הרזייה לירידה במשקל

בשוק, קיימים תוספים שונים אשר מכסים באופן כמעט שלם את כל סוגי החומרים אשר מרכיבים את הגוף שלנו. מוויטמינים ועד ברזל ומינרלים אחרים, מתוספי חלבונים ועד הורמונים, כיום ניתן להוסיף לגוף את כל הרכיבים שלו מבחוץ, לעיתים באופן משולב אשר

קרא עוד »
טיפול מגע

במה שונה טיפול מגע מטיפול פסיכולוגי רגיל

האנושות היום הפכה להיות מודעת הרבה יותר מאשר בעבר. אם עד לפני שנים לא רבות  נמנעו אנשים מלגשת לטיפול פסיכולוגי או רגשי בגלל שכל מי שאכן עשה זאת מיד תויג כאדם בעייתי, הרי שהיום אנחנו עדים לכך כי בשיח החופשי

קרא עוד »