שאיבת שומן – היום כבר לא צריך ניתוחים

עולם הרפואה האסתטית גדול ומקיף במיוחד. ניתן לראות נשים וגם גברים רבים המגיעים למרפאה אסתטית של ד"ר רונן גלזינר https://drglesinger.co.il כדי לשפר את מראה העור, הגוף וגם הביטחון העצמי והתדמיתי. במהלך השנים הגוף של כל אחד מאתנו עובר תהפוכות רבות, החל משינויים פיזיולוגיים והורמונליים טבעיים ועד שינויים הנגרמים כתוצאה מתזונה לא נכונה, לחצים נפשיים ועוד.

ההבדל בין שומן טוב לשומן רע בגוף

אחד מהדברים המרכזיים שאותו כולם חולמים לשנות הוא מראה הגוף, או יותר נכון הצטברות השומנים שנאגרים בגוף. נהוג לחשוב ששומן הוא דבר שלילי לגוף, אך חשוב להבין לאיזה שומן מתכוונים. ישנם שומנים שהם טובים לגוף וחיוניים לשם התפתחות ופעילות תקינה ורציפה, אך שנם שומנים רעים שאינם מיטיבים כלל עם הגוף ואף מזיקים לו בטווח הקצר והארוך.

השומן הרע הוא השומן הרווי שמצוי במאכלים מעובדים או תעשייתיים. מאכלים כאלו כוללים חטיפים, ממתקים, או עוגות ומאפים שונים שעתירים בשומן רווי המגיע ממוצרי החלב ממנו הם עשויים. שומן רווי הוא למעשה שומן מוצק ומוקשה שמצב טבעי הוא נראה מוצק, כמו חמאה. שומן כזה "נדבק" לכלי הדם בגוף ומצטבר בהם. דבר כזה עלול לגרום להשלכות בריאותיות קשות ביותר אך גם למראה אסתטי לא יפה כלל וגם פגיעה בדימוי העצמי.

הפתרון לבעיית השומן העודף שאינו אסתטי הוא פשוט להפחית בצריכתו דבר ראשון, אך גם לסלק את אותו שומן סורר מהגוף בתהליכים שאינם פולשניים.

המסת שומן בקור

אחד מהתהליכים של סילוק והמסת שומן עודף מהגוף, ללא צורך בניתוח כירורגי פולשני, הוא שיטת המסת שומן באמצעות קור. תהליך כזה אינו פולשני כלל ומתבצע בסדרה של חמישה טיפולים. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר מתקדם המסייע לסילוק עודפי שומן מיותרים מהגוף כמו הסנטר הכפול , וכך למראה אסתטי בריא ויפה יותר. חשוב לא להתפשר ולבחור מרפאה מקצועית המתמחה בשיטת טיפול כזו, לצורך קבלת תוצאות טובות ואמינות.

המסת שומן בגלי רדיו

תהליך נוסך לשאיבה סילוק שומן עודף מהגוף היא שיטת המס שומן באמצעות שימוש בגלי רדיו. המכשיר המיוחד מייצר חום ובכך שואב את עודפי השומן וגם מעניק מראה מוצק הרבה יותר לעור. התוצאה היא מראה עור מוצק וחלק ללא עודפי שומן מיותרים.