להיראות שוב צעירים

כל אחד רוצה להיראות כמה שיותר צעיר וכמה שיותר רענן במבנה גופו. לכל אחד יש את ההעדפות שלו באשר למראה שאותו הוא רוצה לעצמו ולכן, חשוב מאוד להיות מפוקסים ולהבחין בדברים החשובים שיגרמו לכם להיראות כאלה, באמצעות שאיבת שומן בלייזר למשל.

להיראות שוב צעירים

חומצה היאלורונית כמו פרופילו, הידועה גם בשם היאלורונאן, היא חומר ברור ודביק שמיוצר בגוף באופן טבעי. הכמויות הגדולות ביותר נמצאות בעור, ברקמת החיבור ובעיניים.

תפקידו העיקרי של חומצה זו, הוא שמירה על מים בעור כדי לשמור על הרקמות שלכם משומנות ולחות בצורה הטובה ביותר.

מגוון שימושים יעילים בחומצה היאלורונית

לחומצה היאלורונית מגוון שימושים. אנשים רבים לוקחים אותה כתוסף, אך הוא משמש גם כטיפות עיניים וזריקות שונות לעיצוב העור. להלן, כמה יתרונות המגובים מדעית בלקיחת חומצה היאלורונית.

מקדם עור בריא וגמיש יותר

תוספי חומצה היאלורונית, יכולים לעזור לעור שלכם להיראות ולהרגיש גמיש יותר בדומה לטיפול מתיחת פנים עם חוטים. בערך מחצית מהחומצה ההיאלורונית בגופכם, נמצאים בעור שלכם, שם הם נקשרת למים כדי לסייע בשמירה על לחות העור.

עם זאת, תהליך ההזדקנות הטבעי והחשיפה לדברים כמו קרינה אולטרה סגולה מהשמש, עשן טבק וזיהום, יכולים להקטין את כמויותיו העור בפנים.

תוספי תזונה לעור בריא

נטילת תוספי חומצה היאלורונית, עשויה למנוע ירידה זו על ידי מתן כמות חומצה נוספת לכמות העור.

הוכח, כי מינונים של 120 – 240 מ"ג ליום במשך חודש אחד לפחות, מגבירים באופן משמעותי את לחות העור ומפחיתים עור יבש אצל מבוגרים.

עור מיובש גם מקטין את הופעת הקמטים, מה שעשוי להסביר מדוע מספר מחקרים מראים שתוספת בעזרתו, יכולה לגרום לעור להיראות חלק יותר. כאשר חומרים אלה מוחלים על פני העור, חומצה היאלורונית יכולה להפחית קמטים.