מאמי מייקאובר

מאמי מייקאובר לאחר לידה הינו הליך המתבצע כניתוח שצובר פופולריות רבה בשנים האחרונות בארץ, בארה"ב ואיך לא, באירופה. מדובר בהליך כירורגי פלסטי כזה המותאם לנשים שסיימו את פרק הילודה בחייהן ומשלב כמה אזורי טיפול במהלך הניתוח.

מאמי מייקאובר

המטרה של מאמי מייקאובר, היא להחזיר את צורת ומראה גוף האישה לאחר לידה. נשים רבות מבחינות בשינויים בגופם לאחר ההיריון. ישנם אזורים רבים בגוף שניתן לטפל בהם, לרוב לשדיים, לבטן, למותניים, לאברי המין והישבן.

מהפך של מאמי מייקאובר, מבוצע בדרך כלל כהליך של שלב אחד. ישנן טכניקות רבות המשמשות לביצוע הליך זה, ויש לקחת בחשבון גורמים רבים בבחירת הטכניקות הטובות ביותר.

איך זה עובד?

לידות, הולכים ומשנים את גופה של האישה, והדברים לא תמיד חוזרים כפי שהיו בעבר. מנתח קוסמטי מיומן, יכול לעזור לאישה להתמודד עם ההשפעות של לידה, להחזיר את צורת האישה כמו שהיה לפני הלידה או אפילו לשפר אותה באמצעות פרוצדורות מותאמות אישית לגוף.

המנתח הפלסטי, יתאים את הטיפול האישה למראה שאותה היא רוצה לשחזר ויהפוך אותה להרבה יותר יפה מכפי שהיית לפני כן. זהו הליך לא מסוכן ואינו מצריך תרופות או תוספי שיפור קיצוניים. רצוי לעשות ולעבור הליך זה רק אצל המומחים ביותר בתחום.

מה זה בעצם מאמי מייקאובר?

"מאמי מייקאובר", הוא המונח המוכר כמערך אישי של פרוצדורות קוסמטיות שנועדו לסייע לנשים להתמודד עם ההשפעות הנפוצות של לידה והזדקנות על הפנים, השדיים והגוף ולשחזר או לשפר את המראה שלהן לפני ההיריון.

מהליך זה, יכול לכלול ניתוחים קוסמטיים, טיפולים שאינם ניתוחיים, או שילוב של שניהם, וכך, לגרום לגוף האישה להיות זהה במידת מה, כמו לפני תקופת הלידות.

פנו עוד היום – חתך הזהב מגזין טיפולים אסתטיים.