מאמי מייקאובר

1673072-min

מאמי מייקאובר לאחר לידה הינו הליך המתבצע כניתוח שצובר פופולריות רבה בשנים האחרונות בארץ, בארה”ב ואיך לא, באירופה. מדובר בהליך כירורגי פלסטי כזה המותאם לנשים שסיימו את פרק הילודה בחייהן ומשלב כמה אזורי טיפול במהלך הניתוח.

מאמי מייקאובר

המטרה של מאמי מייקאובר, היא להחזיר את צורת ומראה גוף האישה לאחר לידה. נשים רבות מבחינות בשינויים בגופם לאחר ההיריון. ישנם אזורים רבים בגוף שניתן לטפל בהם, לרוב לשדיים, לבטן, למותניים, לאברי המין והישבן.

מהפך של מאמי מייקאובר, מבוצע בדרך כלל כהליך של שלב אחד. ישנן טכניקות רבות המשמשות לביצוע הליך זה, ויש לקחת בחשבון גורמים רבים בבחירת הטכניקות הטובות ביותר.

איך זה עובד?

לידות, הולכים ומשנים את גופה של האישה, והדברים לא תמיד חוזרים כפי שהיו בעבר. מנתח קוסמטי מיומן, יכול לעזור לאישה להתמודד עם ההשפעות של לידה, להחזיר את צורת האישה כמו שהיה לפני הלידה או אפילו לשפר אותה באמצעות פרוצדורות מותאמות אישית לגוף.

המנתח הפלסטי, יתאים את הטיפול האישה למראה שאותה היא רוצה לשחזר ויהפוך אותה להרבה יותר יפה מכפי שהיית לפני כן. זהו הליך לא מסוכן ואינו מצריך תרופות או תוספי שיפור קיצוניים. רצוי לעשות ולעבור הליך זה רק אצל המומחים ביותר בתחום.

מה זה בעצם מאמי מייקאובר?

“מאמי מייקאובר”, הוא המונח המוכר כמערך אישי של פרוצדורות קוסמטיות שנועדו לסייע לנשים להתמודד עם ההשפעות הנפוצות של לידה והזדקנות על הפנים, השדיים והגוף ולשחזר או לשפר את המראה שלהן לפני ההיריון.

מהליך זה, יכול לכלול ניתוחים קוסמטיים, טיפולים שאינם ניתוחיים, או שילוב של שניהם, וכך, לגרום לגוף האישה להיות זהה במידת מה, כמו לפני תקופת הלידות.

פנו עוד היום – חתך הזהב מגזין טיפולים אסתטיים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

אני לא מצליחה לרדת במשקל

“אני לא מצליחה לרדת במשקל” – 4 טיפים שיעזרו

בואו נודה בזה – יש מידע עצום באינטרנט כיצד להוריד קילוגרמים במהירות ולהיכנס לכושר. אם אתם מחפשים את העצות הטובות ביותר לרדת במשקל ולשמור עליו, כמות עצות לכאורה אינסופית זו עשויה להיות מבלבלת. כאן ננסה להתמקד בארבעה מהם כאן ובאתר

קרא עוד »
תוספי מזון לספורטאים

מהם תוספי מזון לספורטאים?

יש הרבה מקצועות קשים בחיים כמו רופא, מהנדס, איש מכירות ועוד, אך ספק אם יש עוד מקצוע כל כך קשה, כל כך דורש וכל כך מחייב כמו ספורטאי. אם אתם רוצים להיות ספורטאים ברמה הגבוהה ביותר אתם חייבים להבין כי

קרא עוד »
מגזין שייברס

הסרת שיער: מידע בסיסי למתחילים

לא מעט גברים פונים בשנים האחרונות לחברות ואנשי מקצוע, לצורך הסרת שיער מגופם או גילוח שיער הפנים בצורה מסודרת ומקצועית. מאחר ומדובר בעניין רציני שיכול להשפיע על עור הגוף וכן על היבטים בריאותיים שונים, צריך להכיר את הנושא ולדעת למי

קרא עוד »