שיטת מיינדפולנס באמצעות ספר או סרטון?

תרגול קשיבות מודעת, מה שנקרא מיינדפולנס, מעניקה בחזרה את היכולת לחוות את הרגע, כלומר את ההווה ולהתרכז בדברים שחשובים באמת בחיים. אם אתם מרגישים שאתם נמצאים בשלב בחיים שבו יש לכם לא מעט הסחות דעת ודברים שמקשים עליכם לחיות חיים מאושרים, אז כנראה שתרגול שיטת מיינדפולנס עשויה לעזור לכם.

אם אתם מתכוונים לתרגל את השיטה, יהיה כדאי לכם לעשות זאת באמצעות ההכוונה המקצועית הנדרשת לכך, ועל כן נמליץ לכם לבחור בהמחשה עם סרטון או אפילו הדרכה אישית. אם תרצו להעמיק אף מעבר לכך, נמליץ לשקול את האפשרות לרכוש ספר ללימוד מיינדפולנס, בדקו אודות מיינדפולנס ספר לרכישה.

תלמדו לחיות את הרגע

תרגול של השיטה לאורך זמן תעניק לכם את היכולת להיות קשובים לרגעים הקטנים בחיים ופשוט להיות הרבה יותר מאושרים בסופו של דבר. כך שאם אתם רוצים לחוש בשביעות רצון מלאה בכל הקשור לדרך שבה אתם חווים דברים שונים בחיים, אז הרי שאין ספק שיהיה כדאי לכם להתחיל לתרגל את השיטה.

בתחילת הדרך אתם עלולים לחוש כי אתם פחות מתחברים לעולם הזה ומתקשים להבין איך שיטת מינדפולנס עשויה לעזור לכם לחיות חיים טובים ומאושרים יותר, אך ככל שתצברו יותר ניסיון וידע בתרגול, כך תוכלו לחוש את ההשפעות החיוביות בפועל ולראות עד כמה זה משמעותי.

תעשו שינוי אמיתי בחיים שלכם

אפשר לומר שאם אתם רוצים לפעול למען שינוי אמיתי ומשמעותי בחיים שלכם, אז זה משהו שתוכלו לעשות אם רק תגיעו עם כוונה נחושה לעשות זאת. לאחר מכן רק תצטרכו להתחיל עם תרגול של השיטה בדרך המועדפת עליכם ועם הדרכה מקצועית. כך בסופו של דבר תהיה לכם את האפשרות להפיק ממנה את כל היתרונות שגלומים בה.