מיינדפולנס בתל אביב

האם אתם מרגישים שהמוח שלכם פשוט לא נכבה אף פעם? המחשבות מסתובבות בתוך הראש שלכם כמו קרוסלה שיצאה משליטה. וככל שאתם מנסים לעצור אותם, כך נראה שהם מטרידים יותר. כל מה שאתם צריכים במצב כזה הוא לעשות מיינדפולנס.

מיינדפולנס בתל אביב

גרים בתל אביב ורוצים להפוך את החיים שלכם להרבה יותר נוחים? יש לנו כמה דברים לספר לכם עליהם, כמו לדוגמא שבתל אביב נפתחת סדנת מיינדפולנס ייחודית. מיינדפולנס בתל אביב הוא כנראה הדבר הטוב ביותר שקרה בעיר בשנים האחרונות.

מה זה בעצם מיינדפולנס?

ללב שלנו, יש נטייה להוביל אותנו אל דברים שאנו צריכים. אז אולי כבר קראתם על מיינדפולנס והיכולת שלו להפחית מתח וליצור יותר שלווה. אולי אפילו ראיתם פוסטר במשרדו של הרופא. זה נשמע כמו משהו שאולי תרצו גם.

אז מהיום, תדעו שניתן למצוא סדנאות מיינדפולנס בתל אביב (ממש קרוב לבית שלכם..) ולהפיק את המירב והמוח היצירתי שלכם.

האם זה מתאים לכם?

אם אתהם חושבים שאתם לא מסוג האנשים שצריכים "מיינדפולנס", אתם מוותרים מוקדם מדי. יש דרך הרבה יותר פשוטה וקלה להיות מודעים לעצמכם. ואני מבטיח לכם, זה יעבוד באותה מידה.

ירון מתל אביב מספר: בשנת 2021, לקחתי קורס שנקרא "מיינדפולנס: צורה פשוטה יותר של מדיטציה" כחלק מההכשרה הפסיכיאטרית שלי, שבו הכרתי דרך חדשה לחיות בתשומת לב – דרך קלה יותר, דרך שבאמת עבדה בשבילי.

ירון כמובן הצליח היכן שרבים נכשלו לפניו בגלל גישתו החדשה לחיים ובעזרת הכלים שקיבל במהלך קורס מיינדפולנס, יכול היה ירון להתמודד עם מצבים שונים בחייו. אין ספק שזו דרך מצוינת להעביר את החיים בלי בעיות שיפתיעו אתכם בכל רגע.