מוצרי פילאטיס

הפילאטיס זהו סוג אימון אשר הפך להיות מאוד פופולרי בשנים האחרונות והיתרונות שלו לא מאחרים להראות לנו סימנים. מדובר במגוון תרגילים ותנועות אשר יוצרים את השילוב הנהדר של חוזק השרירים, כושר גופני, גמישות וקואורדינציה. הפילאטיס מוכיח את עצמו פעם אחר פעם כסגנון ספורט שמדבר ללא מעט אחוזים מהאוכלוסייה שלנו, הפילאטיס תורם מאוד ליציבות, עיצוב ואיזון הגוף שלנו. כאשר מדובר בפילאטיס, מדובר בשלל מוצרי פילאטיס מותאמים אשר בעזרתם נוכל להשיג את המטרות המדויקות מהאימון. 

פילטאיס – באילו מוצרים נעשה שימוש באימונים

מוצרי פילאטיס יכולים לחלוש על מגוון רחב של צורות ושימושים שונים, גם אם אתם הולכים לשיעורי פילאטיס אצל מורה וגם אם אתם מתרגלים בבית, ציוד פילאטיס ויוגה יהיה נחוץ לכם כדי לבצע את מרבית התרגילים כראוי.

מוצרי פילאטיס נפוצים:

  • מזרן פילאטיס או אריך פאזל – אחד האביזרים הראשונים שמומלץ שיהיו לכם הוא כמובן מזרן פילאטיס. חלק גדול מהתרגילים מצריך מאיתנו לשכב על הרצפה בכל מיני תנוחות, מזרן יהווה חוצץ בינכם לבין הרצפה ויסייע לשמירה על הגוף וביצוע נכון של התרגילים.
  • טבעת פילאטיס – אחד האביזרים הפופולריים ביותר בין אם מדובר בפילאטיס ביתי ועד פילאטיס מכשירים. טבעת פילאטיס תתרום בחיזוק שירים חשובים מאוד ומאפשרת לנו לבצע איתה מגוון תרגילים שונים.
  • מוט אימון פילאטיס – קיימים סוגים שונים של מוטות לפילאטיס, הם ישמשו לשיפור היציבה ושיווי המשקל. הרבה מאוד תרגילים מתרחשים על המזרן בישיבה או בשכיבה. כמו כן, קיימים גם מוטות פילאטיס בעלי משקל משמעותי יותר כדי להוסיף לאתגר.
  • גלילי פילאטיס – גליל פילאטיס גם הוא נפוץ מאוד בקרב מתרגלי פילאטיס. נוכל להשתמש בו באופן פרטי או מקצועי. הגליל פה כדי לסייע בשיפור היציבה וכן גם לעיסוי.