פילאטיס בהרצליה

פילאטיס בהרצליה

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים עושים פילאטיס בכל שעות היממה. שלא כמו בעבר, היום, בני אדם מוצאים לעצמם את הזמן הנכון לעשות בו את הפעולות הגופניות האהובות עליהם ורואים זאת, בנוסף, כמפגש מעצים ומהנה כאחד.

פילאטיס בהרצליה

גרים בהרצליה ורוצים להתחיל לעשות פילאטיס בהרצליה ל בוקר או אחרי העבודה? כדאי לכם לבחון את היתרונות שיש לפילאטיס להציע לכם. אם בעבר אנשים היו עושים את העבודה שלכם בצורה רגילה וללא שילוב אימוני, היום אנשים רוצים לשלב את בריאות הגוף שלהם יחד עם עסקיהם השונים.

מהו פילאטיס?

בהגדרה, פילאטיס היא מערכת של תרגילים שחוזרים על עצמם והם מתרחשים על גבי מחצלת או ציוד אחר לקידום כוח, יציבות וגמישות. 

תרגילי פילאטיס, מפתחים את הגוף באמצעות מאמץ שרירי שנובע מהליבה. הטכניקה מטפחת מודעות לגוף כדי לתמוך בתנועות יומיומיות יעילות וחינניות. 

ככזה, פילאטיס היה פופולרי בקרב רקדנים אך היום, הוא פונה לקהל רחב יותר. שיטת הפילאטיס פותחה על ידי ג'וזף פילאטיס במהלך שנות העשרים.

חיזוק הגוף באמצעות פילאטיס בהרצליה

בפילאטיס, דוגלים בציון היתרונות לחיזוק הליבה של השיטה לשיפור היציבות והאיזון. פילאטיס מכוון לשרירי "תחנת הכוח" של הגוף, הכוללים את הירכיים, רצפת האגן והגב התחתון. בדומה ליוגה, שיטת הפילאטיס מעודדת נשימה עמוקה ומודעת. 

פילאטיס נמצא בשימוש נרחב במסגרות שיקום, אך מועיל גם לחסידי כושר וספורטאי עילית כאחד. בהרצליה, תוכלו למצוא את שיעורי הפילאטיס של איריס סלע הטובים ביותר במרכז.

עלויות

ישנן עלויות שונות לקבוצות וליחידים שאותם כדאי לברר לפני הרשמה לקבוצה מסוימת. כדאי מאוד לבחון את האפשרויות השונות העומדות בפניכם ולמצוא את הקבוצה שמתאימה בדיוק לדרישות שלכם באימון הפילאטיס, כמובן גם מבחינה עלויות וציוד מתאים.