5 פודקאסטים שכל חובב ספורט צריך להכיר

חולים על ספורט? לא יכולים להעביר ערב בלי משחק כדורגל או כדורסל לייב? מחפשים כל הזדמנות לדבר הסנסציות האחרונות האחרונות שהתרחשו בעולם הספורט המקצועי? ובכן, כנראה שגם אתם מוצאים את עצמכם בלא מעט רגעים בהם פשוט כבר אין לכם איך לממש את האהבה הכי גדולה שלכם. כל העונות המעניינות יצאו לפגרה, אין טורנירים מעניינים ומיציתם את כל הכתבות, כולל בנושאי רכילות, באתרים השונים. קודם חשוב שתדעו שאתם לא לבד וכמוכם עוד אלפי חובבי ספורט מחפשים דרכים חדשות ומקוריות להעמיק את הידע והעניין. למרבה המזל, קיימים היום הרבה מאד פודקאסטים איכותיים שיבטיחו שלא ישעמם לכם לרגע. הנה חמישה שאתם פשוט חייבים להכיר.

הפודיום

מי שמחפש באמת להעמיק ולקחת את הידע המקצועי שלו בספורט למקסימום האפשרי, בהחלט ייהנה מפודקאסט הפודיום, בו מארחים מיטב מומחי הספורט של אתר ואללה דמויות מפתח מעולם הספורט וצוללים אל נבכי הפרשיות הטריות והאירועים הכי מעניינים בספורט הישראלי והעולמי כיום.

שער

למיטיבי הלכת שאוהבים ללמוד על הקשרים ההדוקים שבין הכדורגל לעולם התרבות, פודקאסט שער יספק הצצה נדירה לחיבורים בהחלט מיוחדים ומפתיעים, על טורנירים ואירועי כדורגל גדולים מכל העולם והשלכותיהם על העולם התרבותי הקשור בהם. הכל בהגשה הנעימה והרהוטה של אורי לוי.

האוס שואו

יכול להיות שאתם עדיין לא מכירים לעומק את עולם ההיאבקות המקצועי והפודקאסט הזה זו דרך נפלאה להתחיל. תוכלו להתעדכן בו על כל מה שקרה בשבוע החולף בענף המעניין הזה, החל מחדשות, שמעות, תחזיות צפויות ואפילו עונשים מקוריים.

בין שניים

ליגת ה-NBA חביבה על לא מעט ישראלים, ומי שרוצה לצלול אל נבכיה ייהנה מאד מהפודקאסט הזה בהגשת פרשן הכדורסל אודי הירש שמארח בכל פרק אורח אחר מהתחום עם ניתוחים מקוריים ופרשנויות מעניינות.

בכל יום נתון

אם אתם רוצים לדעת מעבר למה שתמצאו בתקשורת על הסוגיות החמות ביותר בכל יום נתון בעולם הספורט, בפודקאסט הזה תקבלו מידע מזוויות שאין שום סיכוי שחשבתם עליהן.

לסיכום, מי שבאמת אוהב ספורט יהנה מאד מהפודקאסטים האיכותיים והמעניינים הללו.