איך בוחרים אבקת חלבון לפי סוג האימון?

אבקת חלבון לפי סוג האימון

כמות החלבון הנפוצה ביותר בכל סקופ היא 25 גרם. כאשר אתם באים לבחור אבקת חלבון לפי סוג האימון, אתם צריכים להתחשב בראש ובראשונה במטרות שלכם. אם אתם שואפים לעלות במסת שריר, תצטרכו לוודא שאתם מגיעים לכמות היומית הנדרשת של חלבון על מנת לפתח מסת שריר באופן יעיל ומהיר ולתת לגוף שלכם את כל מה שהוא צריך.

כמובן שאם אתם רוצים לעשות את הטוב ביותר באימונים וגם לראות תוצאות של ממש בתוך זמן קצר, תצטרכו לעשות לא רק אימונים חזקים, אלא גם להקפיד על תזונה נקייה שתאפשר לכם לעלות מסה נקייה.

כמה חלבון צריך למתאמנים אירוביים?

אם אתם עושים פעילות גופנית אירובית בלבד ואתם לא שואפים לעלות במסת השריר, צריכה מספקת של חלבון גם כן תהיה חשובה לכם. הסיבה לכך היא כמות מספקת של חלבון תעזור לגוף שלכם לשמור על מסת השריר הקיימת, וזאת על אף כל הפעילות האירובית שאתם עושים.

שימו בראש סדר העדיפויות שלכם את ההקפדה על תזונה נכונה ובריאה, ורק לאחר מכן תוסיפו במידת הצורך תוספים, כמו אבקה להגדלת כמות החלבון שאתם צורכים בכל יום. כך תוכלו לשמור על בריאות בטווח הארוך וגם לדעת שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר לגוף שלכם.

בחירת אבקת חלבון איכותית

כל דבר שאתם מחליטים להכניס לגוף שלכם צריך להיבדק היטב אם אתם לא רוצים לפגוע בו. ישנן לא מעט אבקות חלבון שמיוצרות באיכות ירודה, תוך כדי שימוש בחומרים לא טובים. אם אתם רוצים להקשיב לגוף שלכם ולא לפגוע בו, וודאו כי אתם בודקים איזו אבקה תוכל להציע לכם שילוב מושלם בין חלבון איכותי לחומרי גלם איכותיים, בדקו כאן https://emc2protein.co.il/shop.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

טיפול לשיקום הפה

טיפול לשיקום הפה – 3 טיפולים נפוצים

שיקום הפה הינו תחום רב מאוד במאמר זה נבצע סקירה של 3 טיפולים נפוצים בתחום שיקום הפה. 1. שתלים דנטליים  שיקום של פה עבר בעשור האחרון הפיכה משמעותית. העידן המודרני הביא אל תחום רפואת השיניים טיפולים מתקדמים תוך שימוש בטכנולוגיות

קרא עוד »
תרופות סבתא לטחורים

תרופות סבתא לטחורים

טחורים זוהי אחת התופעות הקשות ביותר שאנשים ועוד יותר נשים סובלים ממנה. לא כולם מרגישים בנוח לגשת לרופא ולהיבדק. אך הסבל שלהם הוא בהחלט סבל של ממש והם מחפשים פתרון.  אנחנו כאן על מנת לנסות למצוא עבורכם תרופות מתוך המזווה

קרא עוד »

מורים ליוגה – את מי כדאי לבחור

היום אפשר ללמוד הכול מהבית באמצעות סרטוני יוטיוב, קורסים הנמכרים ומוצגים בצורה ברורה ומוחשית ממש בסרטונים המועלים. אך כדאי לדעת כי כאשר מדובר בתחום של לימודי יוגה, לימודים המחייבים תרגול מעשי אשר לא פעם נדרשת גם המעורבות של המורה על

קרא עוד »