שק איגרוף – כיצד לבחור שק מתאים לבית/למכון?

ענף האגרוף הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם. מדובר בענף ספורטיבי שמצד אחד מלמד אותך הגנה עצמית ומצד שני מקנה לך ערכים של תזונה נכונה, משמעת עצמית, סבלנות וכן משפר משמעותית את הגוף על ידי בניית כוח, זריזות, סיבולת, ביטחון עצמי ועוד. גם אם אתם לא רשומים למכון כזה או אחר ללימוד אגרוף מקצועני לצורך הגנה עצמית או התעסקות בתחום במשרה מלאה, הרי שתוכלו לרכוש שק אגרוף איכותי לביתכם ולהתאמן באופן עצמאי, להוציא אנרגיה ואפילו לשרוף המון קלוריות.

מי משתמש בשק ולאיזה צורך?

לפני שרוכשים שק אגרוף חשוב לבצע התאמה למי שהולך להשתמש בשק. מי הולך להשתמש בשק הוא הדבר הראשון שתצטרכו לשאול את עצמם. שק אגרוף לילדים שונה משק של מבוגרים הן בגודל, הן במשקל, הן בסוג השק. כמו כן יש הבדל בין שק מקצועי לחצי מקצועי גם הוא במשקל, בסוג הציפוי, בזמן הבלאי שלו ובעוצמות שהוא יכול לספוג. בהתאם למי הולך להשתמש בשק תוכלו לרכוש את השק המתאים ביותר עבורכם.

סוגי שקים אפשריים:

שקי אגרוף שונים אחד מהשני בכמה פרמטרים: חברת היצרן, סוג השק, חומר שממנו הוא עשוי, תכולת השק, גודל השק, המשקל שלו והמחיר שלו כמובן. ישנם שקי אגוף בצורה של בובה ושקים רגילים. ישנם שקים לתלייה ואחרים שעומדים על הרצפה. יש שקים עם ציפוי עור ויש שקים עם תחליפי עור שונים.

רוצים לפרוק קצת אנרגיות בבית?

רוצים לקנות שק אגרוף כדי לפרוק קצת אנרגיות בבית? לעשות פעילות ספורטיבית ששורפת המון קלוריות? ללמד את הילדים מעט הגנה עצמית או לשפר את יכולותיהם הגופניות והביטחון העצמי שלהם? תוכלו להיכנס לאתר חנות הספורט של בשגל ומצוא מגוון רחב של שקי אגרוף איכותיים במידות שונות, איכויות שונות ומחירים שונים. במידה ותרצו גם שקים מקצוענים למכון אגרוף משלכם – גם אלה תוכלו למצוא באתר.