נעלי כדורגל מומלצות בשנת 2021

כשקונים נעלי כדורגל, מטרת הקנייה ברורה – איכות לא מתפשרת שתסייע לכם להפציץ על המגרש. תחום נעלי הספורט בכלל ונעלי הכדורגל בפרט, הוא תחום אינסופי אשר מתחדש ומתפתח ללא הרף. קל מאוד ללכת לאיבוד בין עשרות החברות, מגוון לא נגמר של עיצובים מסובבי ראשים, חידושים ושכלולים. ככלל – לפני שהולכים לקנות נעליים מקצועיות, עושים שיעורי בית. כי מהרגע בו תגיעו לחנות, כמות הסחות הדעת לא תרחם עליכם. אז לעבודה.

נעלי כדורגל – מה חשוב שיהיה בהן?


לפני שחושבים על חברות או דגמים של נעלי ספורט מומלצות, רצוי שנדע לאן אנחנו מכוונים. מה חשוב לנו שהנעל תספק לנו, על אילו איכויות נצטרך לשים את הדגש וכמובן למדוד ולהרגיש את מידת ההתאמה. אל תשכחו, לכל שחקן או שחקנית יש צרכים שונים ולכן רק אתם תוכלו לבחור את הנעליים המדויקות ביותר. אז על אילו קריטריונים נשים דגש:

  • תמיכה לרגל ונוחות מרבית – חשוב מאוד שהנעל המיועדת תהיה נוחה, שזמן ההסתגלות לנעל יהיה כמה שיותר מהיר וכמובן תוודאו שהרגל שלכם מוחזקת ומקבלת תמיכה טובה מכל הכיוונים.
  • אחיזה במגרש והתאמה לסוג השטח בו אתם משחקים – חשוב מאוד שסוג הסוליה החיצונית יתאים לסוג השטח בו אתם משחקים.
  • סוליה בעלת יכולת לבלום זעזועים כמה שניתן – ישנן נעלי כדורגל עם סוליה מרופדת העוזרת בעידון ובלימת זעזועים.
  • משקל הנעל – כמובן שלמשקל הנעל משמעות גדולה.
  • מחיר – עבור הרבה מאוד שחקנים ושחקניות, עניין המחיר בהחלט יכול להכריע. התכווננו מראש לתקציב מותאם.
  • אחיזה טובה בכדור – אם לא זה, אז מה כן?!

כעת, אחרי צמצום האופציות, אתם רשאים לתת לעיניים להנות מעט וללכת על העיצוב הכי יפה!
זכרו – נעלי כדורגל מומלצות יהיו הנעליים שישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר. אל תתפשרו 🙂 בקרו באתר כדי להתרשם מהמגוון שלנו: https://www.euro-sport.co.il/