ספירולינה קפואה מחיר ושימושים

אצת הספירולינה התגלתה לאדם לפני יותר מעשור ומאז היא משמשת תוסף תזונה שיש בו ערכים נהדרים! ספירולינה היא אצה שהתגלתה על ידי אסטרונאוטים לפני  שלושים שנה, וכעת היא נפוצה לרכישה בחנויות טבע ובפארמים השונים, הקליקו לפרטים. ספירולינה היא אצה כחולה שמכילה מרכיבים חשובים עבור גוף האדם ובעלי חיים. האצה מכילה חלבונים בכמות גבוהה, פחמימות, אומגה 3 ואומגה 6  שכה חיוניים לתפקודים של הגוף.  

מי שיבדוק יגלה כי לאצה הכחולה והקטנטנה הזאת יש מגוון מרכיבים חשובים נוספים, כמו: חומצות שומן, פחמימות ורכיבי מזון מעולים ומזינים תוך שהיא נחשבת עמידה למיליוני שנים! בשל כל אלה רבים מחפשים אצת ספירולינה במחיר נמוך. 

אז כמה עולה ספירולינה קפואה? 

ברשתות השיווק בפארמים ובחנויות טבע אפשר למצוא אצת ספירולינה קפואה למכירה המחולקת לטבליות כשכל טבלייה מכילה מנה של 20 גרם. בחנויות תמצאו אריזה במשקל של 180 גרם בעוד שהחבילות מחולקות בדרך כלל ל8 מנות וכול מנה שוקלת 20 גר'. מחיר ספירולינה קפואה נע בדרך כלל בין 38 שקלים עד ל40 שקלים – תלוי במקום שממנו תרכשו את הטבליות. במידה ותבחרו להזמין ספירולינה מחנות טבע און ליין – תוכלו להוזיל מחירים משמעותית. לכן מומלץ לפני רכישה לבצע השוואת מחירים ולבדוק איזה תוספי תזונה מתאימים לכם ואיזה מהם אפשר להזמין עד הבית במחיר נוח. 

לסיכום, ספירולינה היא אצה שנחשבת סופר פוד מושלם עבור כל מי שרוצה לחזק את הגוף ולהנות ממערכת חיסונית מוגנת, משרירים חזקים, שיער וציפורניים חזקות ומכמות האנרגיה הנחוצה לגוף.