למה הכי כדאי ללמוד קרב מגע בכפר סבא?

קרב מגע הנועד להגנה עצמית, הוא פטנט של צה"ל. מכיוון שהוא כה יעיל, חשוב שכולם ילמדו, כולל ילדים מגיל שש, נשים וגברים. לא לחינם קרב מגע הוא בין הפופולאריים בעולם, ואם נחשוב על זה, כל אחד חייב במציאות שלנו לדעת להגן על עצמו. כמו כן, חשוב ללמוד קרב מגע ע"י מאמנים מקצועיים ומיומנים כמו שיש ב- Team Pavel, שיקנו לכם את כל הכלים להתגונן. אם אתם מתגוררים באזור השרון או המרכז קרב מגע בכפר סבא, הוא בין המקומות המומלצים ביותר!

מידע על קרב מגע

למעשה מדובר בהגנה עצמית, אין יותר חשש מלהסתובב לבד ברחוב, אתם תחושו בטוחים ועצמאיים בכל הנוגע ליכולות שלכם. במכון שיעורי קרב מגע בכפר סבא, תלמדו באמצעות מדריכים בעלי מיומנות גבוהה וניסיון את הטכניקות להגנה עצמית, כיצד מגיבים במהרה, כיצד לעשות שימוש באינסטינקטים הטבעיים שבהחלט יש לכם.

מהן הסיבות הנוספות ללמידת קרב מגע?

אנחנו לא חשים בטוחים בזמן הליכה ברחוב, ומדובר בכולנו: גברים, נשים וילדים. תלות באחרים איננה מבטיחה ביטחון אישי, שכן העזרה עלולה להגיע שלא בזמן אמת, ואז כבר מאוחר מידיי. קרב מגע מסייע ליכולות המנטאליות, מחזק חשיבתית, מעלה את הביטחון העצמי והאישי והוא יעיל מאין כמוהו. 

במה קרב מגע שונה מאמנויות לחימה?

אמנויות לחימה, גם הן מסייעות רבות להגנה עצמית, אולם קרב מגע לא פחות יעיל. מי שלומד את התחום, יוכל להגן על עצמו, גם באמצעות הבא לתקוף אותו עם נשק חם או קר, אגרופים, בעיטות, וכוונות לחנוק. מכיוון שמדובר בסיטואציות בעלות ייתכנות גבוהה, אין כלל חוקים, זוהי הישרדות לכל דבר ועניין. תוך חצי שנה לערך, מדריכי קרב מגע בכפר סבא, יציידו אתכם בכל הכישורים, להתמודדות עם תוקפים.