סופר פוד להורדה במשקל

הרעש שהחל בשנים האחרונות בעקבות גילוי סופר פוד -משמע מזונות על – הוא רעש חיובי, שכן סופר פוד מעולה לחיזוק מערכות הגוף והוא ממצה את כול מה שהגוף זקוק לו במוצר אחד. העשור האחרון התגלו לא מעט מאכלים שנחשבים מזון על, החל מסברסים עד לפירות יער, כמו גם ירקות ירוקים כדוגמת קייל, כרוב ניצנים, ברוקולי ושאר מזונות מן הטבע. 

אחד מהמקורות הטבעיים לצריכת חלבונים, ברזל, חומצות לינואליות שמגנות על הגוף, וויטמינים ומינרליים הוא אצת ספירולינה שהתגלתה כתורמת מאד לשיפור מערכות הגוף,  מונעת מחלות כרוניות ומקלה על כאבים. אחד היתרונות של האצה, הוא היכולת של מזון העל הזה לשמור על תחושת שובע ובכך לסייע להרזיה בטוחה ללא דיאטות קיצוניות, קראו עוד באתר https://spirulite.co.il

מה צריך לדעת על אצת ספירולינה?

האצה התגלתה כשהיא גדלה בתוך מים מלוחים ומתוקים. האצה גדלה באזורים של אמריקה הדרומית ובאוקיאנוסים של יבשת אסיה. האצה המיקרוסקופית שמיוצרת בעולם בקוביות, כחטיפים דקים של דפי אצה וגם ככמוסות הרזייה או קפסולות של תוספי תזונה – תורמת משמעותית לפעילות של מערכת העיכול, מעולה לביית מסת שרירי ובבה בעת מסייעת להוריד במשקל משום שהיא תורמת לתחושת שובע ובכך משפרת את היכולת להוריד במשקל. 

מאפיינים של מזונות על

חשוב לדעת שמזונות כמו פירות טרופיים, אצות ספירולינה, אגוזים מסוימים, ירקות ועלים שנחשבים סופר פוד – מהווים מצרך חשוב עבור מי שרוצה לשמור על הבריאות ועל גוף חסון חטוב ובריא. מאכלי העל נועדו כדי לאפשר מזון טבעי ללא חומרים משמרים או מעובדים, אר מזינים ושומרים על הגוף יותר מכול מאכל אחר. 

באמצעות שילוב תפריט נכון ובריא וצריכת ספירולינה בקפסולות כתוסף תזונה – אפשר להוריד במשקל ולשמור על גוף בריא לאורך זמן, קראו עוד בנושא. התרומה של האצה לשיפור פעולות מערכת העיכול, החוזק והאנרגיה שהיא מאפשרת, ותחושת השובע שנוצרת מערכיה התזונתיים – תהיה נפלאה לגופכם ותשפר מאד את אורח ואיכות החיים.