המרכז לביטוח מקצועות הספורט – מדוע חשוב ביטוח למאמנים ולמתאמנים

המרכז לביטוח מקצועות הספורט

יותר ויותר ישראלים מבצעים בשנים האחרונות פעילויות ספורטיביות שונות, בין אם מדובר בפעילויות בחדר כושר, פארקים ובמקומות אחרים. יש מי שמתאמן במכון באופן קבוע, יש מי שרץ להנאתו ובמרוצים, יש לא מעט אנשים שמבלים שעות ארוכות ברכיבה על אופני שטח או כביש, ועוד סוגים שונים של פעילויות ספורט שכיחות יותר או פחות.

אחת הבעיות שאיתם מתמודדים מתאמנים וכן המאמנים שלהם היא, שלא פעם הם מוצאים את עצמם בתוך סבך של פציעות, דלקות, מחלות, ודברים אחרים שעלולים להשפיע על התפקוד שלהם, לא רק באופן זמני, אלא הרבה פעמים גם באופן קבוע. באופן טבעי, אותם מאמנים ומתאמנים, אינם מבוטחים כנגד מצבים אלה, מה שכמובן אומר, שאם חס וחלילה קורה להם משהו, הם עלולים למצוא את עצמם בבעיה, בין אם זה במובן שהם לא יוכלו לשאת בעלויות הטיפול ובין אם זה אומר, שהם עלולים להיתבע על ידי המתאמנים שלהם (במידה והם מאמנים כמובן).

אחת האופציות הטובות ביותר עבור מתאמנים ומאמנים זה לעשות ביטוח מיוחד לספורטאים אצל המרכז לביטוח מקצועות הספורט. הרעיון שעומד מאחוריו הוא מאוד פשוט. במקום להגיע למצב בו הם צריכים בכל העלויות בעצמם, הרי שאם חס וחלילה קורה משהו, חברת הביטוח נושאת בעלויות ועוזרת להם להתמודד איתן. זה כמובן תלוי בסוג המסלול, הפרמיה, אופי החוזה עם חברת הביטוח וכן בהיבטים אחרים.

לפני שנסביר מה הן הנקודות שצריך לבחון בהקשר זה, צריך לומר, הביטוח מיועד לכל הספורטאים והמאמנים. גם אם אתם מאמני ריצה של חובבי ריצה, רצוי שיהיה לכם ביטוח כזה.

כיצד עושים ביטוח בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה החברה מציעה לנו מבחינת עלויות ומבחינות אחרות. מה בדיוק כולל המסלול ואיך הוא בנוי.

שנית, אנחנו צריכים לבחון אילו פעילויות ספורט הוא מאגד והאם מדובר בביטוח ספציפי או כללי, כלומר, האם הוא מתייחס אך ורק לספורט שהוא מבצעים או מעבר לכך, האם הוא כולל אימונים בשטח או רק במקום סגור, האם הוא מחייב אותנו לדברים מסוימים.

שלישית, איך אנחנו מקבלים החזר על ההוצאות השונות, מה נדרש מאיתנו להציג ומתי עלינו לעשות זאת.

הביטוח באמצעות סוכנות ביטוח אנגלמן

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

נעלי אדידס

נעלי אדידס – לא רק לספורט

נעלי אדידס אשר החלו את דרכן כנעלי ספורט, הפכו מהר מאד לנעלים אשר נועלים לאורך כל היום לאור הנוחות הרבה שלהן. תכונות מובילות של נעלי אדידס הבד ממנו עשויות הנעליים הוא בד נושם אשר נצמד לכף הרגל אך מפחית את

קרא עוד »
שק איגרוף

שק איגרוף – כיצד לבחור שק מתאים לבית/למכון?

ענף האגרוף הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם. מדובר בענף ספורטיבי שמצד אחד מלמד אותך הגנה עצמית ומצד שני מקנה לך ערכים של תזונה נכונה, משמעת עצמית, סבלנות וכן משפר משמעותית את הגוף על ידי בניית כוח, זריזות, סיבולת,

קרא עוד »

הזמנת בגדי ספורט באינטרנט – איך עושים את זה נכון?

בעשורים האחרונים רבים כבר הבינו כי הדרך להוזיל עלויות של ביגוד ושאר מוצרים, כמו גם הדרך לחסוך זמן ומשאבים – נעשית באמצעות רכישה און ליין. חנויות אינטרנטיות לציוד ספורט ולביגוד, כמו גם שאר אתרי אינטרנט וחנויות מקוונות דוגמת חברת רייבן

קרא עוד »