במה שונה טיפול מגע מטיפול פסיכולוגי רגיל

טיפול מגע

האנושות היום הפכה להיות מודעת הרבה יותר מאשר בעבר. אם עד לפני שנים לא רבות  נמנעו אנשים מלגשת לטיפול פסיכולוגי או רגשי בגלל שכל מי שאכן עשה זאת מיד תויג כאדם בעייתי, הרי שהיום אנחנו עדים לכך כי בשיח החופשי בין אנשים עולים שמות של מטפלים כאשר אנשים מחליפים שמות של מטפלים מומלצים, של פסיכולוגים טובים ואין כל בושה בקבלת טיפול כזה.

כאן עולה הסוגייה של הבחירה בסוג הטיפול. יש כל כך הרבה אפשרויות היום וישנם תחומי התמחות רבים כל כך בעולם הטיפול עד שבהחלט קשה לבחור בטיפול הנכון והמתאים בהתאם לצרכים.

טיפול מגע בשילוב טיפול פסיכולוגי

מעניין לציין כי הטיפולים האלטרנטיביים אשר אלו למעשה לא קשורים כלל לעולם הטיפול הרגשי, כמו לדוגמא רפלקסולוגיה או שיאצו וכדומה, מגיעים לא פעם למחוזות אחרים כאשר המטופל מוצא את עצמו כאשר הוא נהנה מחוויה רגשית עמוקה או אפילו כמעט לטיפול פסיכולוגי. אנשים העוסקים בעולם הטיפול הקונבנציונאלי מעידים כי במהלך הטיפול הפיזי כביכול במטופל, הוא מתחיל לספר על עצמו, הוא מביע את עצמו, הוא מספר על בעיות שונות אשר מהן הוא סובל והטיפול עובר למישור אחר לחלוטין.

מטפלים בגוף ובנפש

כיום יודעים מטפלים רבים, אלו שהתחילו למעשה את הקריירה שלהם בכלל בטיפול במגע, כי עליהם לרכוש גם כלים מקצועיים לצורך טיפולים רגשיים ופסיכולוגיים. הטיפולים הללו הפכו להיות פופולאריים מאוד ומבוקשים בקרב רבים כאשר באופן כזה המטופל מצליח להגיע להישגים גבוהים פי כמה וכמה. הוא נהנה משילוב מושלם של עיסוי, של רפלקסולוגיה או כל טיפול מגע אחר יחד עם טיפול רגשי המשפיע על הנפש ומשחררת אותה ממצוקותיה.

פונים אל המטפל הנכון

חשוב לדעת כי כאשר רוצים לטפל בגוף או בנפש, אסור לעשות את זה בלי לבדוק ולברר היטב אל מי פונים. גם הגוף וגם הנפש שלנו יקרים מידי ומטפלים שלא מתמצאים באמת בתחום עלולים לגרום לנזקים לא פשוטים. הנזקים עשויים להיות כאלה שהם אינם ברי תיקון וחשוב למנוע אותם מראש.

קראו גם: פסיכולוג עבור מטופלים מהציבור הדתי

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

כדורי הרזייה

כדורי הרזייה – איך לעשות את זה נכון

בעידן בו כולם רוצים להיות רזים ויפים הם עושים את כל הטעויות האפשרויות ולעיתים דוחים את הדיאטה שלהם לאחר החגים ולרוב לימי ראשון שכולנו מכירים. אז למה אנשים דוחים את הדיאטה שלהם ואיך אפשר לסייע להם לעמוד בתהליך ולרזות בדיוק

קרא עוד »
מושב עיסוי שיאצו

מושב עיסוי שיאצו – איך בוחרים נכון?

אם מעולם לא עשיתם עיסוי מקצועי, לנסות להבין איזה סוג טיפול יתאים לכם יכול להרגיש די מפחיד. ישנן טכניקות מסוימות להפגת כאבים, בעוד שאחרות – נהדרות להרפיה. חלקם עושים פלאים כדי להיפטר ממתח, בעוד שאחרים שואפים למתוח שרירים דחוסים.  מושב

קרא עוד »
טיפול פרטי לאחר אירוע מוחי

טיפול פרטי לאחר אירוע מוחי

אירוע מוחי הוא מצב שבו הגוף אינו מזרים את הדם אל עורקי המוח. המוח שלנו בנוי מחלקים שונים שאחראיים על דיבור, הליכה ויציבה, שיווי משקל, הפעלת איברים וכולי, לכן במידה וחלה הפסקה פתאומית של זרימת הדם למוח – ייתכן שבץ

קרא עוד »