אימון עם גומיה

אימון עם גומיה

בשנים האחרונות תפסה גם את הישראלים שיטת אימון חדשה באמצעות אימון עם גומיה. הפריט שנראה פשוט הוא למעשה עולם שלם של אימוני כושר ואפשר לבצע באמצעותו הרבה מאד סוגים של תרגילים עבור שרירים שונים בגוף.

אימון עם גומיה

היתרון המהותי של אימון עם גומיה הוא בעובדה שלא צריך להיערך לאימונים הללו, לא מדובר במכשיר שתופס שטח בבית אלא אלו רצועות אפקטיביות שאפשר לשלוף אותן בכל עת ולבצע תרגילים שונים בבית ומחוצה לו בהתאם להנחיות המקצועיות באתר, או לחלופין של מאמן הכושר.

ספורטאים רבים מבצעים הרבה מאד סוגים של תרגילים בבית על הרצפה או על מזרן המיועד לכך, יוצאים לאוויר הצח בפארק ומבצעים תרגילים אחרים בקבוצה עם כמה חברים כך שהם משלבים הנאה עם כושר.

פיתוח השרירים בגוף

הצורך לפתח את כל השרירים או בעיקר שרירים ספציפיים כמו שרירי הליבה, סיבולת לב ריאה, שרירי חזה וגב או פיתוח הטכניקה לגמישות של השרירים השונים, מדרבנת את המתאמנים לבצע את התרגילים המומלצים בכל אימון.

מאימון לאימון הם רואים את השיפור שחל בזכות אימון עם גומיה של דופמינו ותרגילים רבים שהיו קשים עבורם בעבר, הופכים למשימות הרבה יותר קלות. חלק גדול מהתרגילים הם דומים לאלו שמבצעים בחדרי הכושר ולכן כאשר מבצעים באופן סיסתמטי אימון עם גומיה, דבר זה מייתר את הצורך להירשם לחדרי הכושר.

כך אפשר לבצע חימום לשרירים ולאחר מכן להתאמן בכל זמן שנוח למתאמן, בבוקר לפני היציאה לעבודה, בשעות אחר הצהרים או בערב. אין לכך מגבלה של זמן ולכן אימון עם גומיה מותאם לסדר היום של כל ספורטאי. קלות השימוש מאפשרת לו גמישות ופעם הוא יתאמן בבוקר, פעם בערב לפי בחירתו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטלי ויסמן

נטלי ויסמן

לאחר שנים שעסקה בתחום הפיננסי, החליטה נטלי
שזה הזמן לעסוק במה שהיא באמת אוהבת, מאמנת ספורט אישית.

לא כדאי לכם לפספס ...

תנועות טאי צ'י

כמה תנועות טאי צ’י בסיסיות

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים שבוחרים לתרגל טאי צ’י לצורך שיפור הבריאות הפיזית והמנטלית שלהם. למעשה מדובר על צורת תרגול של צ’י קונג, שעברה הסבה לאומנות לחימה רכה. חשוב להדגיש כי לעומת אומנויות לחימה שונות המוכרות לנו במערב,

קרא עוד »
מה זה קרינה אלקטרומגנטית

מה זה קרינה אלקטרומגנטית והאם צריך לפחד ממנה?

קרינה אלקטרומגנטית היא קרינה אשר נובעת ממוצרי חשמל, רדיו וגם מאור השמש עצמו. חשיפה מוגברת לקרינה מובילה לבעיות בריאותיות כמו כאבי ראש ומחלות קשות יותר כמו סרטן. לכן קיימת למשל התנגדות רבה בקרב הורים להצבת אנטנות סלולריות סמוך למוסדות לימוד,

קרא עוד »
נעלי ספורט

נעלי ספורט – איך תדע מה מתאים לך?

אולי אינכם מודעים לכך אך ישראל נמצאת במקום השני בהשמנה אחרי ארצות הברית. יש יותר ויותר ישראלים שמנים בארץ וזוהי בעיה חמורה הפוגעת באיכות החיים של ישראלים וכן גם בתוחלת החיים שלהם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לאור

קרא עוד »