אימון עם גומיה

בשנים האחרונות תפסה גם את הישראלים שיטת אימון חדשה באמצעות אימון עם גומיה. הפריט שנראה פשוט הוא למעשה עולם שלם של אימוני כושר ואפשר לבצע באמצעותו הרבה מאד סוגים של תרגילים עבור שרירים שונים בגוף.

אימון עם גומיה

היתרון המהותי של אימון עם גומיה הוא בעובדה שלא צריך להיערך לאימונים הללו, לא מדובר במכשיר שתופס שטח בבית אלא אלו רצועות אפקטיביות שאפשר לשלוף אותן בכל עת ולבצע תרגילים שונים בבית ומחוצה לו בהתאם להנחיות המקצועיות באתר, או לחלופין של מאמן הכושר.

ספורטאים רבים מבצעים הרבה מאד סוגים של תרגילים בבית על הרצפה או על מזרן המיועד לכך, יוצאים לאוויר הצח בפארק ומבצעים תרגילים אחרים בקבוצה עם כמה חברים כך שהם משלבים הנאה עם כושר.

פיתוח השרירים בגוף

הצורך לפתח את כל השרירים או בעיקר שרירים ספציפיים כמו שרירי הליבה, סיבולת לב ריאה, שרירי חזה וגב או פיתוח הטכניקה לגמישות של השרירים השונים, מדרבנת את המתאמנים לבצע את התרגילים המומלצים בכל אימון.

מאימון לאימון הם רואים את השיפור שחל בזכות אימון עם גומיה של דופמינו ותרגילים רבים שהיו קשים עבורם בעבר, הופכים למשימות הרבה יותר קלות. חלק גדול מהתרגילים הם דומים לאלו שמבצעים בחדרי הכושר ולכן כאשר מבצעים באופן סיסתמטי אימון עם גומיה, דבר זה מייתר את הצורך להירשם לחדרי הכושר.

כך אפשר לבצע חימום לשרירים ולאחר מכן להתאמן בכל זמן שנוח למתאמן, בבוקר לפני היציאה לעבודה, בשעות אחר הצהרים או בערב. אין לכך מגבלה של זמן ולכן אימון עם גומיה מותאם לסדר היום של כל ספורטאי. קלות השימוש מאפשרת לו גמישות ופעם הוא יתאמן בבוקר, פעם בערב לפי בחירתו.